Poslanec Dominik Feri skončil v nemocnici po napadení na Moravě

Poslance Dominika Feriho zmlátili dva agresoři. Člen TOP 09 skončil v nemocnici! | foto: Twitter

Dominik Feri (22) na Velikonoce navštívil Moravu a skončil s napadením v nemocnici. Podle zasahujících záchranářů na Feriho jeden z útočníků dokonce zaútočil nožem.

O napadení Dominik Feri informoval na sociálních sítích. Zmlátit ho měli dva muži. Jejich fotografie poslanec nasdílel na sociální síť Twitter.

„Jel jsem na Moravu a nějací pánové se jali pěstí. Hele, můžeme spolu politicky nesouhlasit, ale fyzicky se nenapadáme. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale co se dá dělat,“ napsal Feri a umístil na sociální síť také fotografie po incidentu.

Na jednom snímku má Feri vidět krvavý šrám na zádech a také roztrženou košili. Na další fotce poslanec zase ukázal „krvavý úsměv“.

21.dubna 2019 v 17:30, příspěvek archivován: 21.dubna 2019 v 18:48

Ach jo https://t.co/buIsNKXTaY

„Jedu do Hradiště, saniťáci si to nenechali vymluvit. Dostal jsem pár ran do hlavy a není mi nejlíp, tak pro jistotu,“ informoval dále Dominik Feri.

21.dubna 2019 v 18:03, příspěvek archivován: 21.dubna 2019 v 18:47

Jedu do Hradiště, saniťaci si to nenechali vymluvit. Dostal jsem pár ran do hlavy a není mi nejlíp, tak pro jistotu. https://t.co/MTaasYYDgV

Ve svém posledním tweetu, který se týkal napadení na Moravě, Feri naznačil, že šlo o útok s rasistickým podtextem.

„Jel jsem sem (už počtvrté) na Velikonoce a zkazí to nějací borci, kteří prý říkali něco o negrech,“ svěřil se Feri, který by měl být až na těch pár šrámů v pořádku.

Odnesla to i Feriho košile.

Odnesla to i Feriho košile.

Serveru Blesk.cz se Feri po několika vyšetřeních svěřil, že ho jeden z agresorů měl napadnout nožem! 

„Dostal jsem několik ran na hlavu a saniťáci říkají, že prý mě napadl někdo i nožem,“ řekl Feri, který ale proti dvojici nehodlá podávat trestní oznámení. „Úkony trestního řízení jsou, předpokládám, zahájeny tím, že chtěli vysvětlení. Víc si toho už stejně nepamatuji. Teď to tedy bude na policii a svědcích,“ věří nejmladší český poslanec.

Podle Feriho napadení souvisí s politikou. „Nedovedu si představit jakýkoliv jiný důvod, kvůli kterému by to mohlo být,“ dodal politik.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat