jít naiDNES.cz

Postřelila ho, on vzal zbraň a zabil ji: Policie vyšetřuje smrt v centru Brna

Scéna jako z kriminálního filmu se odehrála v úterý před 16. hodinou v domě bývalé banky v centru Brna. V hádce tam měla žena obrátit zbraň proti muži a postřelit ho, on se však hned nato měl pistole zmocnit a střelbu opětovat. Žena na místě zemřela, muž je středně těžce zraněn.

Několik sanitek i policejních vozů vyrazilo před 16. hodinou v úterý do historické budovy na Palackého třídě 65 v Brně. O krvavém a smrtelném incidentu, který se tam stal, informoval Blesk.cz.

Policisté vnikli do bytu, kde byla hlášena střelba. Na místě našli mrtvou ženu a středně těžce zraněného muže.

Podle všeho měl být scénář události takový, že se oba dostali do hádky. Ta se vystupňovala natolik, že žena vytáhla střelnou zbraň a muže postřelila, jenže on jí následně pistoli sebral a obrátil ji proti ní.

Žena už ale útok nepřežila. 

„Krátce po 15. hodině jsme dostali informace o střelném poranění osoby v domě. Prvosledová hlídka provedla zákrok, vstoupila do bytu, kde našla osobu bez známek života. Další osoba skončila v péči lékařů. Zbraň jsme zajistili, probíhá ohledání místa činu. Nebezpečí nehrozí,“ uvedli policisté na Twitteru.

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

jít naiDNES.cz