Troška o Prachařovi: Dělá ze sebe šaška, ale je to pracant!

Režisér Zdeněk Troška (64) má za sebou premiéru své pohádky Čertoviny, kterou točil celé léto blízko Volyně. A vůbec poprvé do svého filmu obsadil Jakuba Prachaře (34). Expres.cz prozradil, jak byl s tímto vtipálkem na place spokojen.

Režisér Zdeněk Troška rok 2018 přivítal novou pohádkou. Do kin uvedl Čertoviny, na kterých pracoval přes celé léto. Obsadil do nich své oblíbence Karla Dobrého a mladou herečku Sáru Sandevu, která ztvárnila jednu z hlavních rolí. „Herce sleduji v jiných filmech a podle toho si je potom vybírám. Říkám si, který by se mi na co hodil, a když jsem s nimi spokojen, rád je obsadím dál,“ svěřil se Troška, který vůbec poprvé do svého filmu obsadil Jakuba Prachaře.

Ten se věnuje primárně hraní v seriálech, moderování a zpěvu. Ve filmu je ale podle Trošky naprosto excelentní. Byl dokonce nejpřipravenějším na place. 

Zahrát si ve filmu Zdeňka Trošky byl prý Jakubův sen.

Zahrát si ve filmu Zdeňka Trošky byl prý Jakubův sen.

„Jakub je profesionál. Úžasný kluk, velice svědomitý, připravený, skromný. Nemá žádné hvězdné moresy. Opravdu klobouk dolů,“ prozradil s tím, že i když se Jakub na veřejnosti prezentuje jako vtipálek, který má ze všeho legraci, doopravdy je opravdu snaživý a pracovitý.

I proto se nebrání další spolupráci do budoucna. To Prachař sdílí podobné pocity. „Ještě nikdy jsem v Troškově filmu nehrál a vždy jsem si to přál,“ uvedl Jakub s tím, že teď už nemá žádné velké cíle.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz