Bratrovražda v Počátkách: Pavel se po masakru cítil dobře. Zabití dvojčat ho lákalo

Příběh jako z hororu se odehrál v sobotu v Počátkách na Pelhřimovsku. Šestadvacetiletý Pavel ubodal své dva bratry-dvojčata (†17) a třetího bratra (27) vážně zranil. Útočník se k činu přiznal a soudci dokonce sdělil, že vražda ho lákala.

K incidentu došlo podle informací serveru Blesk.cz zřejmě v sobotu kolem 21. hodiny. Vraždit zde měl šestadvacetiletý Pavel, který se podle místních v minulosti léčil s psychickými problémy a zřejmě i s drogovou závislostí. Za svůj cíl si vybral své tři bratry. Dva z nich – sedmnáctiletá dvojčata – zabil, třetímu se povedlo utéct. Pavel do svých sourozenců začal bodat nožem hlava nehlava. 

Podle informací Jihlavského deníku šlo o nebývale brutální čin. Jednomu z dvojčat Pavel kuchyňským nožem zasadil zhruba sto bodnořezných ran po celém těle. 

K bratrovraždě se šestadvacetiletý muž přiznal, a dokonce u soudu sdělil, že se po masakru cítil dobře. Příjemný pocit prý ale rychle pominul.  

Mimo to měl podle Jihlavského deníku Pavel také říci, že čin spáchal proto, že chtěl vědět, jaký to bude pocit, když bratry zavraždí. 

Útočníkovi hrozí za vraždu svých bratrů-dvojčat 15 až 20 let vězení, nebo dokonce i výjimečný trest.

Fotogalerie

Komentáře