Doubický vrah Martin Ch. změnil image: Ostříhal se jako pankáč

Už je to více než měsíc od brutálního činu Martina Ch. (35) v Doubici na Děčínsku. Bývalý novinář zde usmrtil teprve čtrnáctiletou dívku a její o dva roky starší kamarádku, se kterou chodil, přizabil. Muž se ke všemu přiznal a hrozí mu až výjimečný trest. Ve středu se Martin Ch. zúčastnil rekonstrukce činu. Na místo, kde k incidentu došlo, přijel Martin Ch. s naprosto novou vizáží.

Běsnění Martina Ch. se uskutečnilo v noci na 24. září v Doubici na Děčínsku. Bývalý novinář měl ve své chalupě na návštěvě dvě mladé školačky. Jednou z nich byla jeho údajná přítelkyně Michaela (16), která s sebou vzala i kamarádku Kristýnu (†14).Podle dostupných informací šla mladší z dívek k Martinovi Ch. na chalupu kvůli koním, které zbožňovala. Bývalý novinář byl podle informací MF DNES dokonce u rodičů čtrnáctileté Kristýny na návštěvě a přemlouval je, ať ji k němu bez obav pustí. Navíc před nimi zamlčel fakt, že chodí s šestnáctiletou kamarádkou jejich dcery. Aby zapůsobil, tak se vydával za otce Michaely. 

Rodiče mu bohužel uvěřili a svou dceru pustili. To, co následovalo poté, se přesně neví. Server iDNES.cz píše o tom, že Martin Ch. popadl elektrický paralyzér a čtrnáctiletou dívku omráčil. Pak měl vzít stahovací pásky a spoutat ji. Nakonec ji prý zardousil lanem a její tělo hodil do sklepa.

Něco podobného měl Martin Ch. v plánu udělat i své šestnáctileté přítelkyni Michaele. Jedna z verzí říká, že si bývalý novinář po útoku paralyzérem myslel, že je mrtvá, tak ji naložil do auta a odvezl na odlehlé místo. 

Podle druhé verze si měl vraždu své šestnáctileté partnerky rozmyslet a odvezl ji na okraj České Kamenice, kde ji vyložil z auta a odjel.

K objasnění celého incidentu měla pomoci i středeční rekonstrukce činu, které se zúčastnil i sám obviněný Martin Ch.

Všechny přítomné překvapil svou novou vizáží. Veřejnost si ho pamatuje z prvního soudu, kde s rozcuchanými vlasy působil jako nevýrazný ňouma.

Martin Ch. u soudu. Takhle si ho pamatuje široká veřejnost.

Martin Ch. u soudu. Takhle si ho pamatuje široká veřejnost.

Teď, po radikální změně účesu, vypadá pětatřicetiletý muž jako hrůzu nahánějící rebel.

A takhle Martin Ch. vypadá dnes.

A takhle Martin Ch. vypadá dnes.

Podobným způsobem v minulosti překvapil českou veřejnost Petr Kramný. Muž, který si v současné době odpykává trest za vraždu své ženy a dcery v Egyptě, se ukázal se zbrusu novým účesem u soudu. Navíc se jednalo o podobný stylu střihu, jaký zvolil Martin Ch.

Fotogalerie

Komentáře