Show Tomáše Matonohy musel zachraňovat Kalousek. Diváci se bouří: Propaganda!

Těžko byste na českých televizních stanicích našli pořad, který čelí větší kritice na sociálních sítích než nedávno uvedená Week and Show Tomáše Matonohy. Zašlo to tak daleko, že show údajně navazující na legendární Českou sodu musí zachraňovat bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (58)! A to je problém.

Week and Show Tomáše Matonohy běží na stanici Prima Comedy Central od konce března. Od samého začátku ale pořad čelí ostré kritice. Matonohova show nejenže diváky nudí, ale mnoho lidí přímo vytáčí doběla!

Ti si stěžují, že kvůli novému pořadu musely být upozaděny některé oblíbené seriály. Většina diskutérů na sociálních sítích sdílí názor, že Matonoha ani jeho kolegové nejsou vtipní a show je jedním slovem propadák.

Tvůrci pořadu na ostrou kritiku nejspíše zareagovali tak, že do pořadu pozvali coby hosta politického matadora a bývalého ministra financí Miroslava Kalouska. 

O něm se ví, že má celkem smysl pro humor, ale jeho účast v pořadu působila na diváky jako červený hadr na býka!

Miroslav Kalousek zavítal do ostře kritizované show.

Miroslav Kalousek zavítal do ostře kritizované show.

Mnozí z nich poukazují na to, že není příliš vhodné zvát do pořadu, který má být jakousi politickou satirou, aktivního politika.

„Politická satira, jak ji dělal třeba pan Šimek s paní Bubílkovou, je na všechny strany politického spektra. Toto je propaganda. Sra*ka. Jen jasný příklad toho, kam politická satira klesla,“ ulevil si na Facebooku Primy pan Martin.

„Šimka srovnávat s Matonohou? Matonoha je tupý pouťový vyvolávač, kdežto Šimek byl sečtělý moudrý komik,“ zareagoval na výše uvedený názor další nespokojený divák.

Zdá se, že ani Miroslav Kalousek ostře kritizovaný pořad nezachránil. Jediným důvodem, proč se tedy koukat na Week and Show Tomáše Matonohy, je krásná Karin Krausová, která diváky vždy potěší svým výstřihem.

Na pořadu je zajímavá jen Matonohova sexy kolegyně Karin Krausová a její...

Na pořadu je zajímavá jen Matonohova sexy kolegyně Karin Krausová a její výstřih.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat