jít naiDNES.cz

Najdi 5 rozdílů: Tahle parodie outfitů slavných ve Varech se vážně povedla!

Trocha igelitu a rázem máte model jako Aňa Geislerová. | foto: Facebook/ Petra Röslerová

Slávy australské herečky Celeste Barber, která paroduje světové hvězdy, sice zatím nedosahuje, i tak se výtvarnici Petře Röslerové povedl husarský kousek. Její modely z recyklovatelných materiálů sice nejsou originály, v nichž se promenádovaly slavné dámy na karlovarském festivalu, i tak ale sluší. A navíc jsou za babku.

„Původně jsem nechtěla jet, musím uklízet a dítě má zítra narozky a nemám ani dort, jenže tady jsou fakt všichni, co něco znamenají, a já jsem například znamení Ryba. Takže jsem si prostě musela půjčit od kámošky trojku a dítě navlíct do psího převleku, to mám tip z mimibazaru: Školku neseženeš a hlídání je drahý, ale když dítě přestrojíš za pejska, seženeš hlídání už od pěti stovek a ještě ti ho celý den pěkně venčí v parku, a vyjela jsem,“ napsala na svůj facebookový profil Röslerová.

Smysl pro humor a nadsázku jí rozhodně nechybí. To snad jen upřesnění pro ty, kdo by na ni chtěli hnát sociálku, protože s dítětem zachází jako se psem.

Na toaletách je těsno

„Stejnýho chlapa v poho, ale jako stejný šaty fakt nechceš, napadlo mě schovat se na haj*lech, ale úplně všechny obsazený a lidi tam chodí minimálně po třech. No nic, pokecám tady ještě s hvězdičkama od filmu a taky padám, zbejvá už mi stejně jen pětikilo na poslední fantu. A zas taková sranda tu taky není, jediný upřímný smích je, nevím proč, slyšet jen na těch přeplněnejch haj*lech,“ dodala ve svém reportu z Varů výtvarnice a spisovatelka.

Poměrně slušně se jí podařilo vystihnout vše podstatné. Vary žijí filmem. Hvězdy a hvězdičky jsou ale ve varu hlavně z toho, co si (ne)vezmou na slavnostní premiéru či opulentní večírek společnosti, která chce na festivalu utratit hodně peněz a blýsknout se.

Kapacita toalet během festivalu, to je otázka hlavně na přípravný a produkční tým. S podobnými problémy se ale potýká většina pořadatelů (nejen) filmových festivalů, kam se sjíždí umělci a lidé, kteří chtějí k umění alespoň na okamžik přičichnout.

Co se modelů týče, Petru nejvíc oslnily Nikol Švantnerová, Aňa Geislerová, Jitka Čvančarová a Františka Čížková. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 3. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  20
 • Super
  11
 • Tvl
  11
 • Trapas
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
Komentáře