jít naiDNES.cz

Kazmův poslední výkřik do tmy: Skoro po roce se pokusil o návrat jako prodavač a máte se smát

Vyzkoušel si také práci pokladního v Albertu. | foto: Reprofoto Stream.cz

Pokaždé když bylo kolem Kazmy delší dobu ticho, vylétlo z dílny oblíbeného baviče něco extra. Například nezapomenutelná nachytávka v pořadu Prostřeno, kam Kamil Bartošek nasadil svého kamaráda Karla Ondrku, který předstíral, že trpí Touretteovým syndromem, a urážel všechny kolem sebe. Od patrně nejgeniálnějšího Kazmova kousku uplynuly více než dva roky. Showman má už nějaký pátek nový pořad, který ale u fanoušků vůbec neboduje. Chvíli to vypadalo, že nová show úplně skončí. Kazma se ale po osmi měsících vrátil s novými díly. A opět to není ono. Chystá si snad bavič půdu pro další mistrovské dílo, nebo jde o poslední výkřik do tmy?

Známý český pranker a moderátor Kamil Bartošek, který vystupuje pod uměleckým jménem Kazma, má od ledna letošního roku nový pořad.

Kontroverzní a velice oblíbenou One Man Show nahradil klidný, ale nepříliš zábavný seriál s názvem Kazma v práci. Každý týden měl vycházet jeden díl, v němž si známý komik vyzkouší tradiční zaměstnání, tedy něco, co nikdy nedělal.

Kazma se zhostil role jakéhosi pokusného králíka. Fanoušky ale zklamalo, že místo aby showman pořádně makal a vyzkoušel si skutečnou práci, pouze se bavil, ochutnával vína a šaškoval v kostýmech.

Pořad se tedy příliš nedržel svého původního konceptu.

Velmi slabá byla i sledovanost. Kromě úvodního videa, které lákalo na nový Kazmův počin, se žádný díl do dnešního dne nepřehoupl přes půl milionu zhlédnutí. 

Pro srovnání: Díly Kazmovy One Man Show měly pravidelně několik milionů.

Poslední díl seriálu Kazma v práci vyšel v lednu. Poté jako by se po bavičovi slehla zem. Kromě nedávné nehody na jednokolce o něm pěkně dlouho nebylo vidu ani slechu.

V naprosté tichosti teď v září vyšly dva nové díly Kazmovy show. V prvním si Bartošek hraje na průvodce a v plzeňském pivovaru provází čínské turisty. Opět spíše zábava než klasické řemeslo.

Díl má zatím pouze necelých sto tisíc zhlédnutí.

Kazmovi se comeback nevyvedl.

V nejnovějším díle si Kazma vyzkoušel, jaké je to pracovat v supermarketu Albert, sedl si i za pokladnu. I tak se ale dočkal kritiky od zklamaných fanoušků, kteří od něj čekají mnohem víc.

Ani za pokladnou nesundal své pověstné brýle.

Vypadá to, jako by Kazmovi došla šťáva či nápady. Ještě nedávno se zdálo, že bavič chystá něco opravdu velkého a roli v tom bude hrát nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr. 

Po jeho boku se Kazma nedávno nečekaně objevil a rozjely se spekulace, že půjde o klasický Bartoškův prank.

„Nebyla to náhoda, nebyl tam naklíčovaný. Ale víc říct nemohu, musím být tajemný jako hrad v Karpatech,“ řekl nám v dubnu s úsměvem mluvčí kladenských hokejistů Vít Heral.

Zdá se, že kousek s Jágrem nevyjde. Naprostý klid panuje i na Kazmových sociálních sítích. Ale jak se říká, zdání klame!

Fanoušci už nějaký čas baviče bombardují dotazy, zdali nechtěl svým nepovedeným pořadem pouze upoutat pozornost a připravit si půdu pro velkolepý návrat své původní show.

Jednomu z příznivců Kazma na svém Instagamu odpověděl šibalským smajlíkem a naznačil mu tak, že se nejspíše má na co těšit.

Musí to být ale opravdu zase něco extra, jinak budou poslední díly show Kazma v práci vypadat pouze jako výkřiky do tmy před bavičovým úplným koncem.

Fotogalerie

Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat