jít naiDNES.cz

Kazma už netáhne, tak zkusil Jágra. Máme se zase „bát“ nějakého dalšího vtipu?

Známý bavič Kamil Bartošek alias Kazma (33) se nečekaně objevil po boku nejslavnějšího českého hokejisty Jaromíra Jágra (47). Mezitímco s kladenskou legendou dělali reportéři serveru iSport.cz rozhovor, proslulý provokatér za ním stál a culil se. Působil jako by snad byl tiskovým mluvčím Jaromíra Jágra. Okamžitě si jeho „camea“ všimli fanoušci, kteří v tom vidí Kazmův pokus o comeback. Je tomu skutečně tak, nebo se Bartošek za Jágrovými zády ocitl pouhou náhodou?

Na Kazmovo účinkování v rozhovoru s Jaromírem Jágrem jsme se zeptali tiskového mluvčího hokejového klubu Kladno. Ten o situaci věděl, příliš informací ale sdělit nemohl, jelikož slíbil, že bude mlčet.

„Nebyla to náhoda, nebyl tam naklíčovaný. Ale víc říct nemohu, musím být tajemný jako hrad v Karpatech,“ řekl nám s úsměvem mluvčí Kladna Vít Heral.

Redakce Expres.cz vznesla i dotaz na internetovou televizi Stream.cz. Odpověď jsme dosud nedostali. Zdá se, že možnosti, proč se Kazma objevil za Jágrovými zády, jsou dvě.

Kazma během rozhovoru stál za Jaromírem Jágrem. Co tam dělal?

Kazma během rozhovoru stál za Jaromírem Jágrem. Co tam dělal?

Zaprvé mohlo jít o další díl Kazmovy neúspěšné show „Kazma v práci“, během které si bavič zkouší různá povolání. Třeba tentokrát okusil roli tiskového mluvčího Jaromíra Jágra.

Kazma v posledním díle nové show.

Kazma v posledním díle nové show

Vzhledem k tomu, že poslední díl výše uvedené show vyšel v lednu (a to měl vycházet každý týden jeden díl, pozn. red.), není příliš pravděpodobné, že by Kazma po třech měsících točil nový díl. 

Reálněji vypadá ta verze, že známý provokatér plánuje svůj velký návrat na scénu a chystá další šílený prank, do něhož zapojil i Jágra.

Jasněji bude nejspíše už brzy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:30 čtvrtek 15. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  85
 • Super
  64
 • Sladký
  19
 • Cože
  18
 • Tvl
  17
 • Haha
  15
Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat