Iva (17) z Výměny manželek: Prodává hračky dcery a neví si rady s výchovou!

Iva M. (17), mladá matka z Výměny manželek, to na internetu pořádně schytává nejen kvůli tomu, že její vztah s partnerem, který by mohl být jejím otcem, je řadě lidí trnem v oku, ale také proto, že si příliš neví rady s výchovou malé dcerky. Facebookový profil si kvůli tomu na čas zrušila, nyní ale opět na sociální síti funguje, a jak se zdá, řádí tam víc než kdy dřív!

Iva (17) a Marian (45) mají spolu osmnáctiměsíční dcerku, která je však na svůj věk příliš drobná. Jak se ukázalo ve Výměně manželek, určitou roli hraje jistě i to, že mladá maminka má jen velmi mlhavé představy o tom, jak batole správně krmit, čemuž se vzhledem k jejímu vlastnímu dětství nelze příliš divit. 

Zatímco dříve na jakékoli pokusy o rady mladá žena reagovala podrážděně a často i vulgárně, nyní se zdá, že se Iva snaží sekat latinu a v nejmenované skupině na Facebooku, která slouží ke sdílení rad a lidové moudrosti, žádá o nápady, jak svou dcerku přesvědčit, aby jí zachutnala běžná jídla a lépe tak prospívala. 

„Moje dcerka (18 měs.) nechce jíst žádné jídlo. Chutná jí jen přesnídávka, rohlík, čaj a sušenka. Nevíte, co by jí mohlo chutnat?“ ptala se Iva ve svém příspěvku. Zatímco některé přítomné ženy se jí snažily poradit běžná dětská jídla a doporučovaly trpělivost a snahu, jiné kritikou nešetřily. „To se ptáš nás? Jsi snad její máma, ty máš vědět, co jí chutná,“ uvedla jedna z diskutujících. „Doporučuji obrátit se na starší sousedku, která tě naučí vařit dětská jídla,“ radila jiná z žen. Na to Iva opáčila, že vařit umí, problémem je pouze to, že dívence nechutná běžná strava. 

Iva prodává na internetu hračky své dcerky. Proč? nikdo neví!

Iva prodává na internetu hračky své dcerky. Proč? nikdo neví!

Příspěvek již byl odstraněn, pravděpodobně mladá žena neunesla vlnu kritiky. Zato v jiných skupinách se pohybuje nadále. V jedné z nich, sloužící jako bazárek pro rodiče malých dětí, nabízí Iva k prodeji měsíc používaného houpacího koně. Důvod prodeje však neuvádí, a tak se můžeme jen dohadovat, co ji vede k tomu, že se zbavuje hraček své dcery. Je za tím finanční tíseň? Kdo ví! 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:54 27. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  14
 • Tvl
  9
 • Super
  8
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
 • Cože
  7
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat