Manžel teprve sedmnáctileté Ivy z Výměny manželek: Bojím se o život!

Marián z Výměny manželek se bojí o život. | foto: TV Nova

O dvacet osm let starší manžel teprve sedmnáctileté Ivy z Výměny manželek se bojí o holý život. Marian se Expres.cz přiznal, že mu desítky lidí vyhrožují smrtí. Nyní se podle svých slov bojí jít i do práce!

Když se Marian Meliš rozhodl, že sebe i svou manželku přihlásí do Výměny manželek, toužil po jednom, a sice, aby se jeho velmi mladá manželka začala víc starat o domácnost. Výsledek je ale jiný a pro něj doslova likvidační.Během natáčení se totiž ukázalo, že se manželé dali dohromady v den jejích patnáctých narozenin a půl roku poté Iva otěhotněla. A právě kvůli tomu mnozí diváci Marianovi nadávají a někteří dokonce i vyhrožují smrtí.

„Někteří lidi si myslí, že jsem ji šous*al v jedenácti letech. To je blbost. Počkal jsem si do patnácti,“ šokoval nás hned na začátku Marian, který nám prozradil, že mu vyhrožuje hromada lidí.

„Lidi mě napadají na ulici. Píšou mi hnusné maily, že jsem zas*aný pedofil, kterého chytí a zabijou. Já se bojím chodit ven. Teď mám jít do práce a já mám strach. Manželka se bojí, aby mě nezabili,“ svěřil se nám Meliš.

Ten si naopak nemyslí, že by na jejich vztahu bylo něco divného. „My jsme normální pár. Nejsme mentálně zaostalí. Fungujeme jako normální rodina, jako všichni ostat. Jenom máme věkový rozdíl. Když jsem ji poznal, bylo jí patnáct. Nešlo o pedofilii. Ať si lidi přečtou brožurku, co znamená být pedofil,“ říká naštvaně Marian, který si ale velmi protiřečí.

Záhy totiž přiznal, že Ivu zná od dětství.

„Já ji znám od jejích pěti let. Byl jsem soused jejích rodičů a chodili jsme společně na pivo. Od té doby ji znám. V té době mě ale nezajímala. Začali jsme si psát, když jí bylo čtrnáct, pak se z pasťáku vrátila na prázdniny domů, sešli jsme se i s jejími rodiči a řekl jsem jí, že pokud bude chtít, mohli bychom se scházet častěji. Její rodina mě pak pozvala na její patnácté narozeniny a tam jsme se dali dohromady. Padla pusa. Domluvili jsme se, že by mohla u mě přespat,“ přiznal nám Marian.

Ten nám také přiznal, že jejich sexuální život dokonce řešil i soud. „Když jsme požádali, aby ji zplnoletnili, tak se nás soudkyně ptala, jestli jsme měli sex před jejími patnáctými narozeninami. Řekl jsem, že ne, a i jim to stačilo, protože si spočítali, že jsme dcerku počali, když ženě bylo 15 a půl,“ uzavřel Meliš, který zpětně lituje, že se do Výměny hlásili.

„Netušil jsem, že se budu bát chodit ven, aby mě někdo nepodřízl. Lidi mi píšou, že jsem zas*aný pedofil a že mě zabijou,“ uzavřel.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:25 5. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  66
 • Trapas
  22
 • Super
  21
 • Cože
  21
 • Haha
  14
 • Sladký
  12


Komentáře