jít naiDNES.cz

Bizár dne: Nejtlustší youtuber komentuje MMA a trollí Vémolu, vyzve ho Karlos?

O MMA v České republice ještě poměrně nedávno nebylo ani vidu, ani slechu. Teď tento sport ale nebývalou rychlostí nabývá na popularitě, a tak se množí „experti“, kteří se ke sportu, jejž ještě před rokem skoro neznali, s chutí vyjadřují. Zašlo to dokonce tak daleko, že se do role komentátora dění na MMA scéně sám pasoval bezpochyby nejtlustší youtuber Česka FattyPillow (26), který se jinak jakékoliv jiné fyzické aktivity téměř štítí.

Youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, se v jednom ze svých videí pochlubil, že byl na největším MMA galavečeru v české historii v pražské O2 aréně, kde se střetli rapeři Marpo a Rytmus.

Kromě boxerského zápasu dvou hudebníků Fattyho zaujal také nejslavnější MMA bijec Česka Karlos Vémola. Ten na galavečeru za necelé dvě minuty ukončil brazilského zápasníka Magona a po vítězství vyzval k zápasu právě rapera Marpa, jelikož si v minulosti dovolil o Terminátorovi prohlásit, že není komplexní zápasník. 

Vémolovi se za jeho výzvu vysmál jak sám Marpo, tak mnozí fanoušci bojových sportů. 

Vémola totiž ještě nedávno při každé příležitosti prohlašoval, že nechce zápasit s českými zápasníky, jelikož se chce vrátit do prestižní organizace UFC a potřebuje proto silné soupeře ze zahraničí. A teď najednou vyzval člověka, který dlouhé roky netrénoval, nezápasil a živí se jako hudebník.

Vémolův pozápasový projev se nelíbil ani fanouškům českého Terminátora. A svým názorem přispěl také nejtlustší český youtuber FattyPillow, který se rozhodl, že okomentuje dění na české MMA scéně.

„Já se na to dívám, docela mě to zajímá. Všude čtu, že Vémola vyzývá lidi, aby je mohl sundat, že si nevybere silnějšího soupeře, a pak řekne, že vyzývá Marpa,“ vyjádřil své nepochopení Fatty.

„To, že vyzval Marpa, rapera, co si šel zaboxovat s Rytmusem, že ho začne vyzývat, no prostě WTF (what the fuck, pozn. red.), krok vedle, on chce do UFC a bude vyzývat Marpa nějakýho,“ pokračoval dále morbidně obézní youtuber, který ale také uznal, že Karlose Vémolu uznává.

„Tak ať mu dá do držky venku, ale ne ho vyzývat,“ poradil Vémolovi FattyPillow.

Nejbizarnější na tom všem je, že Vémolu a další vrcholové sportovce komentuje ve videu člověk, který u sportu vydržel jen pár týdnů z donucení. 

Zdá se, že MMA se v Česku pomalu, ale jistě stává fenoménem, který může zaujmout i naprosté sportovní analfabety. 

Například právě Fattyho, jenž se proslavil svým totálně pohrdavým postojem ke sportu či zdravému životnímu stylu a s jeho postavou je velkým problémem i samotný poklus.

FattyPillow patří mezi nejznámější české youtubery.

Tento člověk se rozhodl okomentovat českou MMA scénu.

Vzhledem k tomu, že Vémola na kritiku reaguje tím, že své hatery vyzve k zápasu, je možné, že podobnou výzvu jako Marpo brzy obdrží i Fatty. Tomu by se ale do váhové kategorie, v níž Vémola bojuje, nejspíše nikdy nepodařilo shodit, tudíž je zápas mezi dvěma Karly naprosto nereálný.

Není tomu dlouho, co FattyPillow všechny zaskočil tím, že rozjel svou cestu za lepším tělem. Začal spolupracovat s fitness trenérem Alešem Lamkou, dodržoval jídelníček a opravdu nějaká ta kila shodil. 

Jenže velmi rychle se vše vrátilo zpět do starých kolejí a sny o lepším těle youtuber neproměnil ve skutečnost a zdá se, že ani nepromění. I tak z něj ale v dnešní době asi může být „odborník“ na bojové sporty.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:28 5. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  97
 • Haha
  36
 • Super
  32
 • Tvl
  17
 • Sladký
  15
 • Cože
  11
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat

   Vezmeme vás na titulní stranu
   Neděle 22. září 2019, svátek má Darina

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz