Pondělí 6. července 2020, Den upálení mistra Jana Husa
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Brutálně „podivný“ Kocián z Luneticu tančí v ulicích Mnichova! Mám královský plat, blábolí

  Práce ve známém afterparty baru, na stavbě a teď u ochranky, a to dokonce v Mnichově! Od té doby, co Martin Kocián (43) opustil skupinu Lunetic, zase jede pořádné bomby a střídá práce jako ponožky. Latinu (ne)seká i u našich západních sousedů. Není proto divu, že po zveřejnění „tanečního“ videa z ulic bavorské metropole mu známý český DJ nabídl kontakt na léčebnu, kde jemu samému dost pomohli.

  „Ahoj, kamarádi a kamarádky, pracuji jako security v Münchenu (to je v Německu, vy feťáci). Sportu zdar a kung-fu nejvíc. Přeji hezký den,“ vzkázal ze svého nového působiště Martin Kocián, bývalý člen kapely Lunetic, který se teď živí, jak (ne)umí, a hledá práci, v níž by se konečně našel. 

  Zatím se žádná taková nenašla, na žádném místě taky moc dlouho nevydržel, což budou možná spojité nádoby.

  „Pracuju jako elektrikář na Václaváku, není to těžká práce, zavádíme elektřinu s kamarádem, máme před sebou ještě dvanáct pater,“ kasal se ještě začátkem března Kocián.

  „Dělal jsem sice v baru, ale už jsem toho měl dost. Konečně nejsem za barem a nemusím se potkávat s lidmi. Tady je klid a ticho,“ dodal ke svému předchozímu působení v afterparty podniku, které taky nedopadlo podle představ.

  „Jsem vyučený truhlář a mám maturitu ze stavebnictví. Vrátil jsem se tak ke svému oboru. Teď je ze mě elektrikář,“ popisoval zpěvák situaci na stavbě s tím, že práci získal díky kamarádovi, kterému stavební společnost patří, a Martin mu za to byl vděčný. „Pracuju v obrovské budově, která má třináct pater. Pomáhám stavět Primark. A plat mám královský,“ pochlubil se v březnu exčlen Luneticu.

  Už v lednu sice tvrdil, že na jedné stavně pracuje, ale to mělo být v Německu, z toho však sešlo. Jako důvod uvádí Martin tohle: „Do Německa jsem měl jet, ale nelíbily se mi podmínky.“

  Práci v Německu nakonec přece jen sehnal. Je otázkou, jak dlouho mu práce v bavorské metropoli vydrží. Kocián je dost přelétavý a z pravidelné docházky si nic moc nedělá. Navíc mezi směnami očividně řádí tak, že se mnozí mají důvod domnívat, že si kuráž a sílu dodává nejen alkoholem, ale i drogami, konkrétně pervitinem, s nímž měl problémy už před časem. 

  To není úplně nejlepší vizitka, když máte být v práci, kde se „bytí pod vlivem“ úplně nenosí. Ba co víc, může být velmi pádným důvodem k ukončení spolupráce, a to nejen v „pünktlich“ Německu.

  „Znám jednu skvělou léčebnu. Vyplním mu přihlašovací formulář,“ nabídl Kociánovi Dominik Turza, známý také jako DJ Roxtar. 

  Sám se netají tím, že ho nezřízený životní styl a fakt, že mu psychoaktivní látky přerostly přes hlavu, zavedly až do léčebny. Tam sice strávil nějaký čas, rozhodně toho nelituje, naopak. Až tam si plně uvědomil svoje problémy a našel způsob, jak se s nimi poprat a skoncovat s drogami.

  Velký rozhovor s Dominikem Turzou alias DJ Roxtarem vám na Expresu přineseme již brzy.

  Fotogalerie


  Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

  Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

  Schizofrenní žena, nechtěná emigrace. Zachránila ho Nemocnice na kraji města

  Premium Kde je hranice skutečné lásky? Kdy končí vztah a začíná tyranie? Ladislav Chudík na tyto otázky dlouhé roky marně...

  VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

  Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 6. července 2020, Den upálení mistra Jana Husa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz