jít naiDNES.cz

Kocián z Luneticu se obložil holkou a salámem: „Matro z pátku furt jede,“ smějí se lidé

Martin Kocián poté, co dal vale kapele Lunetic, žije svůj severočeský sen. Večírek střídá večírek, že ani neví, kde mu hlava stojí a co píše. | foto: Koláž Expres.cz

Těžko říct, proč tomu tak je, ale vypadá to, že benjamínci z chlapeckých kapel jsou ve finále nejvíce problémoví. Svoje o tom ví třeba Robbie Williams z kapely Take That, mladší bratr Nicka Cartera Aaron nebo Martin Kocián ze skupiny Lunetic, jejíž členové nad „zlobivým dítkem“ už zlomili hůl. Došla jim trpělivost s jeho nespolehlivostí a věčnými excesy. Litvínovský démon Kocián si z toho nic nedělá, žije naplno a severní Čechy mu začínají být malé.

Těžko říct, co by člověk musel vypít a vyšňupat, aby porozuměl řeči, kterou k národu promlouvá Martin Kocián z kapely Lunetic.

(Následující přímá řeč je ponechána bez redakčních úprav, pozn. red.)

„Dám si záležet na tom rozdílném Gayovským oblečeni... Mi zereme Ko... Chi5cnenn už od 45 roků... FAKT NĚMECKÝ SŠ... Budeme mít děti a mládež poslušně k lit ví no však... Chemopetrol bude Tytul v Hokejiiii...,“ sdělil v neděli ve 2:51 ráno svým virtuálním přátelům a fanouškům zpěvák.

Víkend, který evidentně začal v pátek (možná už ve čtvrtek) a skončil až s nedělním ránem a holkou, co nemá kam jít, trvanlivým salámem a pivem v plastu v posteli, se podle všeho náramně vydařil. 

„Co to je za jazyk? Perníkovština?“ pídil se jeden ze „zlých jazyků“, který nad Martinovou spanilou (a nesrozumitelnou) jízdou jen nechápavě kroutil hlavou.

„Koukám, že matro z páteční pařby ještě furt nedojelo,“ přisadil si další, který narážel na Kociánovu bohatou drogovou kariéru, kterou vystavěl na pervitinových základech.

Tu už zpěvák, jehož nedávno vypoklonkovali z kapely Lunetic, v médiích probíral mnohokrát. Drogovou anabázi před časem uzavřel s tím, že nad pervitinem zvítězil a dá si jen VELMI výjimečně, protože „to má pod kontrolou“ a není to žádná „smažka“.

Což mu ne všichni věřili poté, co loni vyděsil videem, kde zval na Silvestra, mluvil z cesty a budil dojem, že se před proslovem něčím nabudil a víno to nebylo. Takové zornice jsme totiž už dlouho neviděli.

„Na Silvestra jsem točil pod vlivem euforie a endorfinu, v žádném případě pod vlivem pervitinu,“ hájil se tehdy zpěvák.

„Dám si jednou za půl roku pro zábavu, když si chci zavzpomínat na staré časy. Jinak na to kašlu, žiji normální život, chodím na koncerty, jsem všude včas a varuji před pervitinem každého, protože jsem v tom fakt lítal a škoda každého mladého života. Chvíli to dává, ale pak si to dvakrát tolik vezme,“ svěřil Kocián eXtra.cz s tím, už je celkem hodný a nezlobí.

Stačí se zadívat a hlavně začíst do příspěvků Martina Kociána na sociálních sítích a 9 z 10 lidí bude jasné, že bývalý člen chlapecké kapely žije hodně naplno, velmi diplomaticky a kulantně řečeno. 

Na druhou stranu málokdo má takový cit pro detail a povedenou kompozici s uválenou postelí, unavenou ženou, trvanlivým salámem a pivem v PET lahvi... 

To musel být hrozný pytel euforie a endorfinů, což, Martine?

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat