jít naiDNES.cz

Vignerová s Kolečkem: Ve Varech ukončili šestitýdenní detox a vyrazili na párty

Pijeme kolu, pijeme kolu, nežli alkohol, raději knihu, smáli se Aneta Vignerová a Petr Kolečko v rozhovoru pro Expres. Před nedávnem ukončili šestitýdenní detox a v Karlových Varech, světe, div se, nepili jen léčivé prameny a kolu. Scenárista však přijel hlavně za prací, chtěl tu představit snímek Přes prsty, který nejen napsal, ale i režíroval.

Že je Petr Kolečko veselá kopa, to vědí dobře všichni, kdo si oblíbili seriál Most! i jeho předchozí počiny. V kombinaci s partnerkou, modelkou Anetou Vignerovou, je ale kopou ještě o poznání veselejší. Není divu, že do dění v Karlových Varech vlítli rovnýma nohama a zahájili ho večírkem. 

Expresu se den nato povedená dvojice svěřila mimo jiné s tím, co plánuje v létě a jak nejraději tráví společné chvíle.

Ve Varech ale nechyběla ani romantická procházka po kolonádě a pracovní povinnosti, které byly spojené hlavně s Kolečkovým novým filmem Přes prsty, který zároveň režíruje. Úspěšný scenárista ho zasadil do prostředí plážového volejbalu.

„Nejedná se vyloženě o sportovní film. Je to prostě příběh dvou holek, které chodí do takovéhle práce. Romantická komedie o tom, že člověk dělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance,“ řekl ke své režisérské premiéře Kolečko.

Svůj televizní debut si odbyl coby spoluscenárista seriálu Okresní přebor. Podílel se na seriálech Čtvrtá hvězda, Lajna, Vyšehrad či Trpaslík. Je autorem scénářů k filmům Padesátka či Bajkeři a spoluscenáristou snímku Masaryk.

Fotogalerie

Komentáře