jít naiDNES.cz

Vignerová s Kolečkem si naordinovali detox a nešetří chválou

Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem si naordinovali detox. | foto: Koláž Expres.czProfimedia.cz

Modelka Aneta Vignerová (31) poslední dobou jenom kvete. Důvodem není jen vztah se scenáristou Petrem Kolečkem (35), ale i snaha o to víc naslouchat svému tělu. Upravila jídelníček, častěji cvičí, víc spí a vyhýbá se alkoholu. „Můžu to doporučit všem, nemá to chybu,“ pochvaluje si.

Mnohem víc energie, lepší spánek, bezproblémové ranní vstávání, ale i jemnější pleť a jasná mysl. Přesně takové benefity vychvalují ti, kdo se rozhodli změnit svůj životní styl a více se zamýšlí nad tím, co jí a pijí a jak často se hýbají.

Nejinak tomu je i v případě Anety Vignerové, kterou v její očistné snaze podpořil i přítel Petr Kolečko

„Ne, díky, dám si jenom vodu,“ překvapila Aneta na charitativní přehlídce Korunka Luhačovice, když jí hostesky nabídly sklenku prosecca jako welcome drink. Že nejde o žádný chvilkový vrtoch, dokázala den nato na oslavě narozenin své kamarádky, kde se výborně bavila i bez vína.

„Je to už dva týdny, co jsme se rozhodli, a zatím se držíme, jde to překvapivě dobře,“ smála se Vignerová, která si odlehčovací měsíce nemůže vynachválit.

„Už je to přes měsíc, co nepiju. Nedotkla jsem se ani kapky alkoholu. Musím říct, že mi je příjemně, je to fakt zajímavá změna a doufám, že to vydržím co nejdéle. Ale konkrétní datum jsem si nedala,“ nechala se slyšet loni v únoru.

Letos si „suchý únor“ naordinovala až na květen, dost možná i proto, že v únoru slavila (a poté i zveřejnila) svůj nový vztah s autorem veleúspěšného seriálu Most!, a to se jenom voda rozhodně nepila.

Fotogalerie

Komentáře