jít naiDNES.cz

Jak je důležité míti Kolečka: Vignerová strávila den s Gottem, Kaiserem a Lábusem

Aneta Vignerová si užila večer v parádní společnosti, kromě jejího přítele Petra Kolečka nechyběli ani Oldřich Kaiser, Jiří Lábus a Karel Gott. | foto: Facebook Anety Vignerové

Modelka Aneta Vignerová (31) po boku scenáristy Petra Kolečka (35) jenom kvete. S mužem, který je autorem mnoha úspěšných projektů, naposledy se blýskl seriálem Most!, často vyráží za kulturou, kde tak o zajímavá a dojemná setkání není nouze. Víkend kráska trávila v nejlepší společnosti, setkala se nejen s Oldřichem Kaiserem (63) a Jiřím Lábusem (69), ale i s Karlem Gottem (79).

Fakt, že víkend v Česku propršel a teploty se pohybovaly mezi 10 až 15 stupni Celsia, Anetě Vignerové pranic nevadil. Volné dny si užila i tak. Hned 11. května vyrazila na muzikál Iago do pražské Hybernie.

„Krásnou sobotu všem,“ popřála kráska, která kulturní krasojízdu završila v neděli, kdy nezapomněla popřát mamince Jitce ke Dni matek.

V neděli si Vignerová se svým přítelem Petrem Kolečkem za kulturou vyšla znovu. Tentokrát v jejich hledáčku uvázla komedie Žena za pultem 2: Pult osobnosti v Divadle Kalich. Kromě obří porce zábavy tady na ni čekalo velké překvapení.

Tím bylo setkání s protagonisty Jiří Lábusem a Oldřichem Kaiserem. A to nebylo všechno! Aneta se tu mohla pozdravit také s Karlem Gottem, který poslední dobou vypadá skvěle.

„Lepší zakončení týdne jsem si nemohla přát. V té nejlepší společnosti,“ komentovala svůj nedělní „úlovek“ na síti a její blízcí a fanoušci tleskali nadšením a někteří z nich se bez okolků přiznali, že jí v tu chvíli trochu závidí.

A není se čemu divit. Strávit závěr týdne ve společnosti takových gentlemanů, toho si člověk považuje a náležitě cení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:19 úterý 10. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Haha
  15
 • Cože
  15
 • Trapas
  14
 • Sladký
  14
 • Tvl
  13
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře