Čínský průšvih: V obchoďáku měli dětskou přehlídku ve stylu Victoria's Secret

Dětská přehlídka Victoria´s Secret? Dnes už je možné všechno! | foto: Expres Koláž

Někteří rodiče nejspíš nemají soudnost. Jinak si totiž nelze vysvětlit, proč se v čínském obchodním domě po molu během módní přehlídky procházely malé školačky, spoře oděné do modelů ve stylu modelek Victoria's Secret!

Nevkusná módní přehlídka se odehrála v čínském nákupním středisku. Není jisté, ve kterém městě, avšak na sociálních sítích se mluví o tom, že se jedná o obchodní dům Intime City ve městě Chengdu.Dětské přehlídky v obchoďácích již dnes nejsou ničím příliš neobvyklým, avšak aby malé školačky předváděly spodní prádlo ve stylu Victoria’s Secret, je opravdu přinejmenším neobvyklé.

Nejen, že byly malé holčičky spoře oděné, ale byly také ověšené péřovými ozdobami, načesané a plně nalíčené. Podle fotografií není možné určit přesný věk děvčat, ale je pravděpodobné, že některým z nich je kolem 7 let. A jak jistě sami uznáte, to není příliš vkusné.

Internet se nad tím pohoršuje. Dívky jsou na podobné přehlídky zkrátka příliš mladé a kromě toho, že se učí přehnaně se zabývat módou již od útlého věku, obávají se lidé také pedofilů, kteří by mohli snímky z přehlídky všelijak zneužít.

Je třeba říci, že podobné modely na příliš mladých manekýnkách vypadají beztak spíše směšně, než cokoli jiného.

FotogalerieKomentáře