Layla (7) nevyjde z domu bez make-upu. Matka za její vzhled utrácí majlant!

Malá Layla má ráda makeup. Moc vkusné to ale není... | foto: Expres

Layla Thompson (7) z Durhamu miluje make-up, blyštivé oblečení a tanec. A její matka Jenna Eastland (31) ji ve všem podporuje. Tak moc, že to až hraničí s čirým šílenstvím!

Leyla Thompson (7) není jako jiná děvčata v jejím věku. Zatímco její starší sestra (9) si ještě stále hraje s koníky My little pony, ona je jiná. Miluje make-up, blýskavé oblečení, tanec a sní o tom, že bude hvězdou televizní reality show.Její matka Jenna Eastland (31) bere její přání jako rozkaz, a tak měsíčně utrácí horentní sumy za umělé opálení, líčidla a drahé oblečení. Také Laylu neustále vozí po tanečních soutěžích a dětských soutěžích krásy. Prý to však malá slečna sama vyžaduje a nikdo ji k tomu nenutí.

Kvůli nevšedním zálibám a extravagantnímu vzhledu dívka nechodí do školy a matka ji vyučuje doma. Mezi děti by nezapadla a navíc jí její koníček zabírá neuvěřitelné množství času. Bez plného nalíčení totiž vůbec nevystrčí nos z domu.

Jenna je často terčem útoků za to, že svou dceru určitě do extravagance nutí a zbytečně ji sexualizuje. Ona to však popírá a dodává: „Nic sexuálního v tom opravdu nevidím, je to dítě, proboha! Layla je prostě svá a myslím si, že každý, koho tohle vůbec v souvislosti s dítětem napadne, musí být v nepořádku.“

Layla se prý o podobná ženská témata zajímá sama a líčidla matce kradla už jako batole. Řasenku začala používat již ve dvou letech! Její dva starší sourozenci žádné šílené záliby nemají a chovají se jako obyčejné děti. To prý jen dokazuje, že je Layla opravdu unikátní.

Její fotografie jsou však opravdu silná káva. Skutečně nejsou zrovna dvakrát vkusné a člověku se jen těžko věří, že by si tohle sedmileté děvče opravdu přálo. A pokud ano, možná přece jen bude něco pravdy na tom, že je někdy pro člověka lepší, když se mu jeho přání nevyplní...

Fotogalerie


Komentáře