Veronika Žilková o krizi v rodině Prachařových: „S Batulkovou jsme se rok neviděly“

Veronika Žilková se vyjádřila k rodinné krizi dcery Agáty. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Veronika Žilková pohovořila o své dceři Agátě, o nevěrách a také o tom, jak to má s matkou Jakuba Prachaře Danou Batulkovou. Jsou její slova jen papouškování dcery Agáty?

Je tomu již měsíc, co prosákla na povrch informace ohledně rozvodu Agáty a Jakuba Prachařových.Že to v jejich manželství neklape, o tom není pochyb. Agáta se však stále snaží vytvořit iluzi, že je vše v naprostém pořádku a tím nejspíš naočkovala i maminku Žilkovou.

Ta v rozhovoru pro magazín DNES totiž nepokoje v rodině své dcery odmítá a zarytě tvrdí, že je vše zalité sluncem.

„Agáta je ve svém manželství spokojená. Přestala nám brečet doma, vrátili se k sobě a jsem hrozně ráda, že se spolu těší na miminko. Bouře byla veliká, ale už přešla. A já teď hlídám vnouče Kryšpína, protože oni spolu odjeli někam na líbánky,“ uvedla v rozhovoru Žilková.

Dojde mezi slavným párem k usmíření?

Dojde mezi slavným párem k usmíření?

To však dle informací Expresu není pravda. Mezi Agátou a Jakubem to stále vře a vygradovalo to až do takové míry, že nebyla součástí ani oslavy narozenin Jakubovy sestry Mariany. Na té se sešla celá Prachařovic rodina, Agátu však nepozvali.

Snaží se snad Žilková uklidnit situaci tím, že bude celou záležitost dementovat nebo jen plní pokyny nezbednice Agáty, která všude vykřikuje, že se u nich v rodině rozhodně nic neděje?

Žilková zároveň připustila, že svou dceru nedokáže hodnotit objektivně: „Je mi příliš blízkou osobou, abych na ni měla jakkoliv kritický názor. Je úkol matek bránit své děti. Posuzujte si ji vy. Já ji posuzovat nebudu,“ přiznala herečka a naznačila tak, že si je Agátiných prohřešků moc dobře vědoma. Přirozeně ji však jako matka nedokáže hodit přes palubu.

Řídí se Žilková pokyny Prachařové nebo se jen snaží veřejnou mystifikací celou situaci zachránit?

Řídí se Žilková pokyny Prachařové nebo se jen snaží veřejnou mystifikací celou situaci zachránit?

Možná se však Žilková drží ve svých vyjádřeních zpátky také proto, že při tom posledním se ostře navezla do Dany Batulkové a byl z toho skandál jako hrom. Tehdy svou hereckou kolegyni obvinila, že se Agátě nabourává do Facebooku a nectí listovní tajemství.

„Paní Batulkovou jsem neviděla rok,“ odvětila stroze Žilková na otázku ohledně zmíněné války tchyní a dále se k celé věci nevyjádřila.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:26 18. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  111
 • Haha
  20
 • Sladký
  12
 • Cože
  10
 • Tvl
  10
 • Super
  8


Komentáře