Agátu jsme nepozvali! Rodinná oslava Prachařů bez hříšné švagrové, následoval drsný vzkaz

Agáta Prachařová vzkázala sestře Jakuba: „Moje rodina je lepší, než ta tvoje!“ | foto: Instagram, Profimedia.cz

Spory mezi rodinou Agáty Prachařové (31) a Jakuba Prachaře (33) stále neutichly! Jakubova sestra Mariana svou švagrovou nepozvala na narozeninovou oslavu a modelka jí proto na oplátku poslala drsný vzkaz.

Vztahy v rodině Prachařů se už zřejmě nikdy neurovnají. Modelka Agáta Prachařová nebyla součástí rodinné večeře, která se konala v Žižkovském vysílači. Podle švagrové rebelka není v rodině vítaná.„Kde máte Aguš?“ ptala se zvídavě pod rodinnou fotkou Prachařové jedna z jejích fanynek. „Ta nebyla pozvaná,“ odvětila jí mladá a talentovaná Mariana, která na velikonoční pondělí slavila narozeniny.

Mariana sdílela fotku ze své oslavy.

Mariana sdílela fotku ze své oslavy.

A to by nebyla Agáta, kdyby její slova nechala bez odezvy. Jen čtyři hodiny po tomto komentáři přidala na Instagram fotku syna Kryšpína a mužských nohou. Ke snímku pak napsala: „Moje rodina je lepší, než ta tvoje.“

Touto fotkou Agáta Marianě odpověděla.

Touto fotkou Agáta Marianě odpověděla.

Situace mezi oběma rodinami se zdá být stále vyhrocená a podle dostupných informací se má Agáta co nejvíce snažit, aby Kubu od jeho rodiny odstřihla.

Sama má přitom stále máslo na hlavě. Během jednoho týdne na ní praskly dvě nevěry a o dalších se měl Jakub dozvědět soukromě od svých přátel.

Možná, že by bylo proto lepší, kdyby se modelka soustředila na své těhotenství a pořádně se zamyslela nad tím, jestli si právě ona sama neubližuje ze všech nejvíc.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 17. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  127
 • Super
  43
 • Haha
  25
 • Sladký
  18
 • Cože
  16
 • Tvl
  14


Komentáře