Žilková obvinila Batulkovou z trestného činu: Tchyně leze Agátě do pošty!

 •   11:13
 • diskuse

Veronika Žilková se navezla do Dany Batulkové. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Agáta Prachařová se rozvádí! Po provalené nevěře dostala kopačky od Jakuba Prachaře. Rozvodové papíry už údajně leží na stole. Informaci přinesl server Blesk.cz. Žilková obviňuje Batulkovou. Prachař přespává u kamaráda a nevěří, že je dítě jeho. Agáta sdílí své pocity: „Tak zle mi ještě nebylo.“

Přestože se Agáta dušovala, že údajná nevěra s fotografem Dereckem a dalšími potenciálními milenci je jen sprostá lež, Jakub na to má asi jiný názor. S Agátou se rozvádí.Více než samotný rozvod je však největším problémem Agátino rizikové těhotenství. Nachází se ve čtvrtém měsíci.

Agáta měla být Jakubovi nevěrná s fotografem Dereckem.

Agáta měla být Jakubovi nevěrná s fotografem Dereckem.

Podle našich informací mělo mezi známou dvojicí dojít k drsné hádce ve středu večer. Má za tím stát Jakubova nedůvěra, že je dítě, které Agáta čeká, skutečně jeho. Prachař má přespávat u kamaráda.

Ohledně rozvodu se měl Jakub radit dokonce i se svým otcem, kterého prý navštívil ve středu po představení těsně před předmětnou hádkou.

Modelka na sociální síti v sobotu sdílela snímek, na kterém se vyfotila ztrhaná, nenalíčená a k tomu napsala: „Hůř mi asi nebylo. No nic, hezkou sobotu všem.“

Agátin příspěvek mluví za vše. Je to snad konec velké lásky s Prachařem?

Agátin příspěvek mluví za vše. Je to snad konec velké lásky s Prachařem?

O chvíli později se podělila o vlastnoručně namalovaný obraz, který značí jediné. Srdce v plamenech.

Agáta se ze svého smutku snaží vymalovat. Její kresby však mluví za vše. Cítí se strašně.

Agáta se ze svého smutku snaží vymalovat. Její kresby však mluví za vše. Cítí se strašně.

Veronika Žilková samotný rozvod nepotvrdila, Blesku však sdělila: Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama,“ navezla se Žilková do Dany Batulkové.

Žilková se kvůli Agátě navezla do Batulkové.

Žilková se kvůli Agátě navezla do Batulkové.

Znamená to snad otevřenou rodinnou válku? Žilková svými slovy totiž obvinila Batulkovou z trestného činu proti právům na ochranu osobnosti, soukromí a listovního tajemství, za který by si mohla Batulková vysloužit trest odnětí svobody až na jeden rok.

Sama Agáta se k věci vyjádřila na sociální síti a snaží se celou záležiost dementovat: „Jen chci říct, že nechapeme, co se tady strhlo, dejte nám pokoj.“

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:13 17. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  262
 • Haha
  156
 • Tvl
  59
 • Super
  58
 • Cože
  45
 • Sladký
  38


Komentáře