Ano, rozvádím se, potvrdil Václav Klaus mladší. Nebyl to politický kalkul

Zatímco ve volbách slaví Václav Klaus ml. nebývalý úspěch jako jedna z nejvýraznějších tváří ODS, na poli osobního života to tak slavně nevypadá. Oblíbený pedagog, politik a glosátor veškerého dění totiž oznámil rozvod! Může za to politika?

Václav Klaus ml. je podruhé ženatý. S manželkou Lucií jsou spolu pět let, a jak to tak vypadá, je tento rok také rokem posledním. Politik totiž oznámil, že podal žádost o rozvod! 

Deníku Blesk se svěřil, že jejich vztah se definitivně rozpadl již v červnu a od té doby se vše jen zhoršuje. Připustil také, že rozvod velmi pravděpodobně neproběhne hladce a celou rodinu to velmi pravděpodobně nenávratně poznamená. 

„Asi jste už četli dnešní Blesk. Rád bych k tomu tady na Facebooku řekl jen, že všechny moje statusy do června tohoto roku, adorující mojí ženu nebo rodinu, nebyl nějaký marketingový kalkul, ale reálný odraz mých pocitů a pocitu zodpovědnosti a lásky, co jsem k nim cítil,“ uvedl zdrcený politik. 

O šestnáct let mladší Lucie, se kterou má Václav Klaus ml. čtyřletou dceru, je přitom Klausovou druhou ženou, která byla příčinou rozvodu s první manželkou Kamilou Pojslovou, která mu porodila tři děti. 

Co za tímto rozkolem stojí? Lucie Klausová si našla nového partnera! „Z mého pohledu manželství skončilo ze dne na den 12. června. Jistou informaci náš vztah nezvládl a během měsíce manželství zkolabovalo,“ uvedl Václav Klaus. „Celá širší rodina z obou stran byla překvapená, nikdo to netušil. Jestli ten rozvod bude v neshodě, tak to samozřejmě obě ty rodiny zasáhne a rozdělí,“ dodal. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:33 22. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Super
  19
 • Tvl
  18
 • Cože
  14
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat