Bahenský k válce Erbové a Řepky: Jsem rád, že mám od Vladěny klid!

Do války Tomáše Řepky a Vlaďky Erbové se zapojil i bývalý partner modelky Zdeněk Bahenský. Ten se fotbalisty veřejně zastal s tím, že si sám užil dost. Co tím přesně myslel?

Ačkoli to zpočátku vypadalo na nevinné pošťuchování skrze média, nakonec se do sebe Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová tvrdě opřeli. Začali po sobě pálit ostrými přímo na svých profilech na Facebooku, kde brání nejen své jméno, ale také aktuální partnery. A zatímco Tomáš se brání Vlaďčiným napadením, že jí založil účet na stránkách s eskortem, modelka se vzteká, že ji fotbalista slovně napadá.

Do celé přestřelky se dokonce přidali další lidé. Bývalý partner Erbové Zdeněk Bahenský se dokonce přiklonil na Tomášovu stranu a napsal, že „souhlasí a podepisuje v plném rozsahu“ jeho prohlášení. 

Expres.cz ho proto kontaktoval pro upřesnění, hokejista se však k situaci nechtěl více vyjadřovat. „Jen jsem vyjádřil souhlas s Tomášovým statusem, a to je celé, co k tomu řeknu. Jsem rád, že mám klid,“ řekl nám do telefonu a omluvil se s tím, že situaci si mezi sebou musí Tomáš a Vlaďka vyřešit sami.

Právě Bahenský si před lety prošel něčím podobným jako aktuálně Tomáš. Erbová dokonce veřejně označila jeho partnerku Táňu Makarenko za lehkou holku od tyče. „Ani jeden z nás si z toho nic nedělá a jenom se tomu s přítelkyní smějeme, ať si Vlaďka raději řeší svůj život,“ řekl tenkrát k věci Bahenský, který dodnes s Vlaďkou nemá dobré vztahy, což je z jeho slov více než jasné.

Jak se celá situace ještě vyostří, je nejasné. Bezesporu se ale vypere ještě hodně špinavé prádlo!

Fotogalerie

Komentáře