Tomáš Řepka tvrdí: Erbová přejela exekutora a pak se tomu smála!

Je opravdu tak chladnokrevná? Tomáš Řepka říká, že celý mediální obraz jeho exmanželky a matky syna Markuse Vlaďky Erbové je jenom klam. Exfotbalista dokonce tvrdí, že je Erbová tak bezcitná, že když před třemi lety najela svým vozem na exekutora, ještě se tomu smála!

Profesionální plačka. Tak Kateřina Kristelová označuje svou předchůdkyni v loži Tomáše Řepky Vlaďku Erbovou. A ten nyní prozradil proč. Erbová je prý schopná ronit slzy na povel.Jinak tomu nebylo prý ani poté, co na konci května 2014 před jejich tehdejší černošickou vilou najela na vykonavatele exekuce. Ten tehdy skončil v nemocnici a exekutorský úřad na ni podal trestní oznámení. Erbová se tehdy tvrdila, že šlo o nehodu a sypala si popel na hlavu.

Podle výpovědi Tomáše Řepky bylo ale vše jinak. „Ráda brečíš a fňukáš před kamerou. Pro tvoje fanoušky tvých výlevů hodných Oscara doporučuju, aby se podívali na výstupy, když jsi narazila do exekutora tehdy v Černošicích. Jakmile se vyply kamery, byla jsi doma úplně normální a ještě ses tomu smála,“ šokuje nyní Řepka, podle jehož popisu je Erbová naprosto bezcitná.

Brečíš lusknutím prstu, a jak říká Kačka, jsi opravdu profesionální plačka. Ji jsem brečet nikdy neviděl,“ uzavřel Tomáš.

Na incident jsme se zeptali i Vlaďky Erbové. Ta nám ale do vydání článku na náš přímý dotaz neodpověděla. Jenom napsala, že je u soudu a již nereagovala. Tak se necháme překvapit, jak vysvětlí slova svého exmanžela, který na ní ve svém sáhodlouhém statusu nenechal nit suchou.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz