Vladěno, jsi vypíchaná! Drsná rodinná vyříkávačka mezi Řepkou a Erbovou

Mediální válka mezi exmanželi Vlaďkou Erbovou a Tomášem Řepkou graduje. Zatímco včera večer se nám tmavovlasá kráska kasala, že Řepkovi v posledních dnech psala jenom jednou, a to kvůli jejich synovi Markusovi, exfotbalista tvrdí něco jiného. Podle něj mu Erbová vyhrožovala společnými fotografiemi a je ochotný všechny zprávy zveřejnit!

Slova Tomáše Řepky si Vlaďka Erbová za rámeček nedá. Ačkoliv na sebe exmanželé již před několika měsíci poštvali všechny své právní zástupce, pravidelně na sebe útočí i skrz média a sociální sítě. A zatímco včera nám poskytla rozsáhlé vyjádření Vlaďka Erbová, dneska se svým tvrzením přispěchal Tomáš Řepka. A Erbové, která svého ex a jeho partnerku nařkla z toho, že její telefonní číslo zveřejnili na stránkách eskortní služby, se jeho slova líbit nebudou.Řepka totiž zveřejnil obsáhlé prohlášení, v němž na bývalé ženě nenechal nit suchou a oslovuje ji příkře Vladěno! Tobě bych, Vladěno, chtěl jen vzkázat, že jsi pro mě nula, která soustavně lže, manipuluje a upírá mi syna. Nedávné esemesky, ve kterých vzpomínáš na naše začátky a vyhrožuješ, že máš fotky, kde ti usínám v náruči, a že jsem na tebe roky čekal, mám schované. Nelíbily by se tvému partnerovi a nelíbily se ani mně a mojí partnerce, když jsi mi je v noci posílala,“ hrozí tím, že inkriminované zprávy zveřejní ve vhodnou chvíli.

Řepka dále líčí, že ho Erbová svým chováním veřejně ostouzí a že kvůli ní musí chodit k výslechům na policii. Jsi komická svým kopáním okolo. Pro tebe je jediný cíl. Udělat ze mě idiota, který stojí za vším zlým, co se ti děje, neumí napsat ani status na Facebook, buď v klidu, i tenhle si na zdraví všech svých děti píšu sám! A hlavně rozdělit mě a Katku, jako jsi to dělala u svého prvního muže. Na policii kvůli tobě chodím třikrát týdně. Rád tam půjdu zas. Jsem zvyklý. Každá komedie ale má svoje hranice, Vladěno,“ varuje Řepka.

V dalším odstavci Řepkovy zprávy se řeší první manžel Erbové, hokejista Bahenský. Tomu se Tomáš zpětně omlouvá a naznačuje soucit, protože si s Erbovou prožil své. Vladěna Erbová nikdy nenechá své ex, aby měli klid. Ani své děti, aby viděly táty. V případě Bahenského, jejího prvního muže, jsem tomu přihlížel. Tehdy jsem s ní žil, a teď se za to stydím. Dělala jemu a jeho partnerce úplně to samé a ještě horší. Kdo nezažil, nepochopí. Scény kvůli dítěti, napadání jeho přítelkyně, esemesky, nevěry a manipulace. Stačí se podívat na články z té doby,“ nebere si servítky.

Řepka mimo jiné srovnává současnou partnerku s bývalkou. U Erbové naznačuje vypočítavost a prospěchářství, naopak u Kristelové vyzdvihuje čiré city. Je jednoduché zamilovat se do někoho, kdo má káry, prachy, a rozbít mu rodinu. Být ale s někým, kdo je na dně, a dostat ho nahoru, je úplně o něčem jiném.“

Bývalý fotbalista na konci exmanželku obviňuje z krádeže a z toho, že mu upírá syna Markuse. Měla by ses stydět, Vladěno. Za to, kolik věcí jsi odcizila z mého domu a jak manipuluješ Markusem proti mně. Připravila jsi mě málem o děti, o můj současný vztah mě ale nepřipravíš. A vy všichni, kteří vypíchané Erbové věříte, vzpamatujte se. Vy, co mi posíláte příběhy, které jste s Erbovou zažili, a znáte její pravou tvář, vás zdravím. Netušil jsem, že je vás tolik a že jsem byl za takového blbce,“ uzavřel Řepka, který další útoky ze strany Erbové již nehodlá podle svých slov komentovat. Vše momentálně prý řeší tým jeho tří právních zástupců a zbytek si fanoušci budou moct přečíst v jeho knížce, která má vyjít každým dnem.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:43 5. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  216
 • Trapas
  80
 • Haha
  48
 • Tvl
  23
 • Sladký
  17
 • Cože
  10


Komentáře