jít naiDNES.cz

Kincl zuří po tiskovce XFN: Se*e mě poslouchat sliby, nikdo se mnou nejednal!

Patrik Kincl po tiskovce XFN neudržel nervy na uzdě! | foto: Koláž Expresu

Organizaci XFN už měli všichni za mrtvou. Teď se ale její zakladatel Petr Kareš (39) pokusil o jakési zmrtvýchvstání. Na čtvrteční tiskové konferenci oznámil, že hodlá co nejdříve splatit dluhy všem zápasníkům a fanouškům. Aby svým slibům dostál, ohlásil návrat do ringu. Honoráře za své tři zápasy hodlá použít na splacení závazků. Netrvalo dlouho a na Karešova slova zareagoval MMA bijec Patrik Kincl (30), který patřil mezi největší hvězdy XFN a v organizaci zůstal i poté, co ji téměř všichni opustili. Ve vyrovnání dluhů s Karešem Kincl očividně nevěří.

Patrika Kincla čtvrteční tisková konference očividně zvedla ze židle. Borec, který je znám svou upřímností a také smyslem pro humor, na svém Facebooku uveřejnil, co si o novinkách v XFN myslí.

„Stejní lidé, stejné vyjadřování a stejná politika v podobě jakoby mezi řečí nahrání na nějakou zápasovou výzvu a nasměrování k trash-talku. Tohle má být to zmrtvýchvstání? Jako vážně? Už mě se*e poslouchat neustálé sliby a lži ohledně jednání se zápasníky o vrácení dluhů. Se mnou ani s Davidem Dvořákem tedy rozhodně nikdo nic neřešil,“ píše rozhněvaný Kincl, který už v minulosti řekl, že nevěří, že se peněz od XFN někdy dočká.

„Měl jsem nedávno zprávu i z Portugalska, že jejich zápasníkovi XFN dluží, a jestli bych jim neuměl poradit. Tudíž předpokládám, že ani s nimi nikdo nic neřešil,“ dodává populární bijec.

„Proč se k celé věci nepostavit jednou upřímně a neukázat karty? Vždyť tak by jim tu transparentnost mohl alespoň někdo uvěřit. Místo toho se bude nepříjemným otázkám uhýbat, ba dokonce řeknou, že dnes nic neřeknou,“ podivuje se dále Kincl.

Bijec narážel nejspíše i na jednatele The Fight Areny Tomáše Rosenbergera, který byl také na zmíněné tiskové konferenci. 

Společnost, již zastupuje, nově působí jako investor XFN. Na otázky novinářů Rosenberger odmítl odpovědět, přitom ještě v červnu sliboval, že jména vlastníků TFA brzy zveřejní.

Společnost The Fight Arena před časem uspořádala galavečer bojových umění s názvem Prague Fight Night. Show ale skončila velkým propadákem. Zájem o lístky byl tak malý, že organizátoři začali na galavečer pouštět lidi z ulice zdarma, aby pražskou halu Královka alespoň trochu zaplnili.

„Sám jsem projektu XFN obětoval hodně a stál mě mnoho sil. Díky XFN se celá scéna neuvěřitelně posunula. Ale s čím kdo zachází, s tím také schází. Svou konkurenci přinutili k lepší práci a svůj boj prohráli. Jen tu porážku nedokázali ustát a teď je z toho jedna velká fraška,“ dodal na závěr Kincl.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat