Neděle 23. února 2020, svátek má Svatopluk
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Kopřivová nemůže skousnout prohru Dubovického: Chybělo jen štěstí, vymlouvá se

  Pokusil se o velký comeback, po pár vteřinách už ho ale zvedali ze země! Model a bývalý úspěšný kickboxer Miroslav Dubovický (28), který se proslavil coby partner Veroniky Kopřivové (28), schytal na čtvrtečním galavečeru organizace I am Fighter drsné k. o. Krátce po zápase marně hledal vysvětlení pro svou porážku. Teď ale dal na sociální síti průchod emocím. Poděkoval partnerce i fanouškům a také sdělil, že prý bojoval nejlépe, jak jen umí. Svým názorem přispěla i Veronika. Ta se s prohrou své lásky nedokáže srovnat! Podle ní Dubovický padl, protože neměl dostatek štěstí.

  Talentovaný thaiboxer Vilém Cao poslal Miroslava Dubovického, jenž nezápasil dlouhé čtyři roky, k zemi už po necelé minutě a půl. Svalnatému fešákovi nepomohlo ani to, že měl ve svém týmu kromě svého dvojčete i partnerku Veroniku Kopřivovou, která mu před zápasem – soudě podle kamer – cosi radila. 

  Rada ale nezabrala a Dubovický, který toužil po úspěšném návratu, si uřízl spíše ostudu. Rozdíl mezi ním a o sedm let mladším bijcem byl jasný od první chvíle.  

  „Rozhodlo to, že jsem byl lepší,“ pravil sebevědomě Vilém Cao a rozesmál publikum. A měl pravdu, což ostatně po zápase uznal i sám Dubovický.

  Bezprostředně po zápase ale partner Veroniky Kopřivové nedokázal vysvětlit, proč na svého soka nestačil. Na svém Instagramu byl model už ale o něco výřečnější.

  „Bojoval jsem, jak jsem nejlíp uměl. Cítil jsem se dobře připravený, měl jsem velkou podporu, ale bohužel to nestačilo,“ napsal na sociální síti Dubovický, jehož snímky na Instagramu vypadají tak trochu jako parodie na kultovní snímek Rocky.

  I přestože prohrál, Dubovický na zápasu našel pozitiva.

  „Zápas jsem prohrál, ale ne sám nad sebou. Mám osobně skvělý pocit z celé přípravy a s jakou chutí jsem do zápasu šel. Připsal jsem si na konto prohru, ale udělala mě ještě silnějším,“ dodal model, který ještě poděkoval za podporu jak svým fanouškům, tak trenérům.

  Podle Kopřivové Dubovický prohrál, protože měl málo štěstí

  Speciální poděkování věnoval své partnerce Veronice Kopřivové, která ho doprovodila do oktagonu a poté se zděšeným výrazem ve tváři sledovala, jak jde její láska k zemi.

  „Moje největší podpora, výhra, štěstí,“ napsal k fotografii s Veronikou Dubovický.

  Miroslav Dubovický za největší výhru bere svou partnerku Veroniku.

  Miroslav Dubovický za největší výhru bere svou partnerku Veroniku.

  Otázkou je, jestli ho bude Veronika v zápasení dále podporovat. Ze vztahu s Jaromírem Jágrem je totiž zvyklá pouze na to, že její partner neustále vítězí a všichni ho vynášejí do nebes. A toho se s Dubovickým nejspíše nedočká.

  Zdá se ale, že Veronika Kopřivová si nedokáže připustit, že její partner byl prostě horší a z toho důvodu prohrál.

  „V lásce máme štěstí na rozdávání, což bylo to jediné, co nám při zápase chybělo. Sláva vítězům, čest poraženým. PS: Stejně je vítěz Miru,“ napsala v instastories Kopřivová.

  Kopřivová má pocit, že její partner prohrál jen z toho důvodu, že neměl tolik...

  Kopřivová má pocit, že její partner prohrál jen z toho důvodu, že neměl tolik štěstí.

  Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra ale neměla pravdu. Ani vrchovatá porce štěstí by její lásce v oktagonu nyní nepomohla. Vilém Cao je totiž na úplně jiné úrovni a všichni to ve čtvrtek viděli. Dubovický v současném rozpoložení a proti takovému soupeři neměl téměř žádnou šanci vyhrát.

  Prohrát není žádná ostuda. Zvlášť když se k vrcholovému sportu vracíte po tak dlouhé době a stojí proti vám minimálně o třídu lepší borec.

  Ostuda ale je, když jednoznačnou prohru nepřijmete a ještě se vymlouváte na nedostatek štěstí.

  Fotogalerie

  Premium

  Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

  Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

  Premium

  Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

  Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

  Premium

  Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

  Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 23. února 2020, svátek má Svatopluk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz