jít naiDNES.cz

Kopřivová sledovala masakr: Její miláček Dubovický šel k zemi za 89 vteřin!

Oktagon není módní molo! Miroslav Dubovický (28), partner Veroniky Kopřivové (28), se představil na galavečeru nové organizace bojových sportů I am Fighter. Zápas podle pravidel K1 v malých MMA rukavicích skončil už po 89 vteřinách! Svalnatý model totiž schytal drsné k. o. od výrazně mladšího bijce! Veronika sledovala nářez svého miláčka se zděšeným výrazem ve tváři.

Organizátoři galavečera označili duel Miroslav Dubovický vs. Vilém Cao jako zápas celebrit. Prvně jmenovaný je totiž široké veřejnosti znám coby partner Veroniky Kopřivové, která ještě nedávno chodila se slavným hokejistou Jaromírem Jágrem.

Dubovický, který se v současné době živí jako model, byl v minulosti úspěšným kickboxerem. Bojové sporty dělal od dětství a před lety se stal dokonce vicemistrem světa a Evropy v kickboxu. Dlouhé čtyři roky ale nezápasil a ve čtvrtek to bylo vidět.

Dubovického do oktagonu kromě trenérů a jeho bratra doprovodila i partnerka Veronika. Měla na sobě týmový dres a před zápasem své lásce zřejmě něco radila. Rada ale nezabrala.

Před zápasem Veronika svému partnerovi nejspíše něco radila.

Před zápasem Veronika svému partnerovi nejspíše něco radila.

Zpočátku byl Dubovický hodně aktivní a soupeři rozdal několik tvrdých low kicků. Ty ale s mladším bijcem vůbec nic neudělaly, Cao byl očividně na podobné rány zvyklý a brzy sám přešel do tvrdého protiútoku. 

Mladík zasypal modela několika údery. Ten poslední poslal Dubovického k zemi, a protože se svalnatý krasavec už nezvedl, zápas po necelé minutě a půl skončil. Aréna v tu chvíli bouchla nadšením, jednadvacetiletý Cao měl totiž v ochozech centra O2 universum velkou převahu.

Dubovický lehl po 89 vteřinách.

Dubovický lehl po 89 vteřinách.

Po zápase si Cao ještě rýpl do svého soka. „Rozhodlo to, že jsem byl lepší,“ pravil sebevědomě a rozesmál tak publikum.

„Věděl jsem, že je silový, má dobrou postavu a bude mít bomby. Počítal jsem s tím, že se v dalším kole utaví,“ dodal ještě na adresu Dubovického Cao, který reprezentuje proslulý pražský Lanna gym.

Dubovický ležel na zemi skoro tak dlouho, jako zápasil.

Dubovický ležel na zemi skoro tak dlouho, jako zápasil.

Na únavu Dubovického Cao čekat nemusel. Model, jehož před zápasem podceňovali jak bookmakeři, tak fanoušci, se prakticky porazil sám. Po zápase ale pro svou prohru těžko hledal vysvětlení.

„Do přípravy jsem dal všechno, nezbývá než pogratulovat k výhře. Byl opravdu lepší. Tento zápas není nárazovka,“ naznačil své pokračování Dubovický.

Dubovický byl hodně zklamaný.

Dubovický byl hodně zklamaný.

Otázka je, co si o jeho kariéře v ringu či oktagonu myslí jeho partnerka. Veronika totiž celý masakr sledovala se zděšeným výrazem v tváři. 

Aby také ne, když její milý padl přímo před ní a dlouhou dobu neměl ani sílu vstát.

Veronika Kopřivová zděšeně sledovala, jak její partner dostává naloženo.

Veronika Kopřivová zděšeně sledovala, jak její partner dostává naloženo.

„Míra je za mě určitě dříč, má disciplínu, dodržuje režim i jídelníček. Když si něco umane, jde si za tím,“ pravila před zápasem Kopřivová, jíž se jistě moc líbilo, že nyní má za partnera drsného bojovníka.

Uvidíme, jestli když zjistila, že Miroslav až tak drsný bijec není, svému miláčkovi spíše nedoporučí věnovat se pouze modelingu a na bojové sporty nadobro zapomenout. S rozmlácenou tváří totiž předvádět její kolekce asi nebude.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat