Za facku manželce vyhazov! Zelenka s ČT už nespolupracuje. O kolik peněz přišel?

Bývalý fotbalový reprezentant Lukáš Zelenka (39) patřil k pravidelným expertům televizní stanice ČT sport. Toto spojení už ale nějakou dobu neplatí. Exsparťanský středopolař se Expresu svěřil, že dostal od České televize padáka poté, co vyšlo najevo, že dal facku své manželce, s níž se v současné době rozvádí. Na kolik peněz ho tento „facan“ vyšel? Levná záležitost to tedy nebyla!

Skandál kolem bývalého fotbalisty Lukáše Zelenky propukl loni v září. Blesk tehdy informoval, že Zelenka koncem srpna před zraky svých dvou synů a dalších svědků dal facku své ženě. 

„Tu potyčku jsem nezvládl. Ona to není sranda. Když manželka nadává a ještě na mě vylije kolu, tak se člověk prostě neudrží. Neovládl jsem se,“ popsal tehdy konflikt Zelenka. Teď exreprezentant Expresu přiznal, že tato facka ho stála práci experta v České televizi, a tím pádem i pravidelný příjem.

„Během silvestrovského derby mi bylo oznámeno, že není vhodné, abych po tom, co se o mně psalo, dále chodil,“ svěřil se nám Zelenka, který tak kvůli facce přišel o pěkné peníze.

Podle informací Expresu televizní experti, jako je Zelenka, pobírají kolem tří tisíc korun za jedno vystoupení. Týdně se mohou na obrazovkách objevit klidně dvakrát až třikrát v různých pořadech s fotbalovou tematikou. Zelenka tak přišel zhruba o šest až devět tisíc týdně, což byl jeho hlavní příjem. 

Navíc k těmto penězům přišel poměrně lehkou cestou. Dělal, co ho baví. Hodinu seděl ve studiu a povídal si s ostatními o fotbale. Takhle pohodovou a příjemnou práci asi těžko najde.

Lukáš Zelenka už s Českou televizí nespolupracuje.

Lukáš Zelenka už s Českou televizí nespolupracuje.

V současné době, jak sám Expresu přiznal, žádnou jinou stálou práci nemá, pouze trénuje talentovaná fotbalisty na pražském Meteoru. Podle oficiálních stránek klubu zde pracuje jako sportovní ředitel mládeže. 

Nedá se ale očekávat, že by šlo o nějak štědře placenou práci. „Je to špaténka teď. Ale na jídlo a pití je, tak je to dobrý,“ řekl s úsměvem Zelenka, jenž vyhlíží lepší zítřky.

Do jiné televize ale coby fotbalový expert zatím nemíří. 

„Nikam se neženu, žádnou nabídku jsem nedostal. Uvidíme,“ dodal bývalý fotbalista Sparty, který v současné době udržuje vztah s mladičkou přítelkyní Veronikou Kozlíkovou. Nejspíše je to mezi nimi velice vážné. Nedávno se Zelenka skrz sociální sítě svěřil, že je do ní zamilovaný.

Toho, že dal své ženě loni v létě facku, Zelenka samozřejmě zpětně lituje. Přiznává, že situaci tehdy nezvládl. Na druhou stranu ale nechápe chování manželky, která podle jeho slov stála za tím, že se tento incident zmedializoval.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:14 pondělí 10. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  30
 • Trapas
  19
 • Haha
  12
 • Sladký
  12
 • Tvl
  11
 • Cože
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat