Miluju ji! Exsparťan Zelenka měl mlátit manželku, teď ukázal o 17 let mladší milenku

Nejdříve mladou milenku tvrdošíjně zapíral, teď jí veřejně vyznal lásku. Exsparťanský záložník Lukáš Zelenka (39) oslavil příchod nového roku po boku o sedmnáct let mladší Veroniky Kozlíkové. Na svůj Facebook bývalý velký talent českého fotbalu umístil společnou fotografii, ke které navíc napsal, že je do pohledné blondýny zamilovaný.

Ještě před pár měsíci ale Zelenka mluvil úplně jinak. Server Blesk v září přinesl zprávu, že se bývalý záložník pražské Sparty rozvádí se svou manželkou Klárou, kterou v minulosti údajně i několikrát napadl.

„Přijel na hřiště značně podnapilý, což je úplně běžné, šel za svou manželkou a před zraky svých dvou dětí ji napálil tak, že paní Klára lehla k zemi. Byla přivolána policie,“ popsal tehdy svědek.

To, že k určitým konfliktům mezi manžely skutečně došlo, přiznal poté i sám Zelenka. Řekl, že své ženě dal facku, a uvedl i důvod.

„Ona to není sranda. Když manželka nadává a ještě na mě vylije kolu, tak se člověk prostě neudrží. Neovládl jsem se,“ vysvětloval Zelenka, o kterém se už tehdy spekulovalo, že chodí s mladičkou Veronikou Kozlíkovou, bývalou fotbalistkou pražské Dukly.

Je tohle nová přítelkyně Lukáše Zelenky?

Veronika Kozlíková, nová přítelkyně Lukáše Zelenky

Vztah s Kozlíkovou ale tehdy Zelenka zapíral. Nazýval ji kamarádkou, se kterou chodí sportovat.

„No, tak kamarádím se s ní. Stýkáme se spolu, chodíme spolu sportovat a tak dále,“ řekl k údajnému vztahu tehdy Zelenka.

Zapírání je ale, zdá se, konec. Jednatřicátého prosince Zelenka na svůj Facebook umístil fotografii, na které je se svou Veronikou a společně si nejspíše připíjí na nový rok. 

Oba dva jsou vysmátí jako sluníčka, nejspíše tak trochu posilnění alkoholem, a na první pohled je evidentní, že jsou spolu šťastní.

Lukáš Zelenka se svou výrazně mladší láskou.

Lukáš Zelenka se svou výrazně mladší láskou

V komentářích pod snímkem navíc Zelenka veřejně přiznal, že je do mladičké přítelkyně zamilovaný. „Miluju ji,“ napsal a přidal ještě srdíčko a zamilované emotikony.

Zelenka své přítelkyni vyznal lásku.

Zelenka své přítelkyni vyznal lásku.

Tak snad láska vydrží a Veronika nebude na Zelenku lít kolu. To by pak zase možná mohly lítat facky!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:19 čtvrtek 2. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  88
 • Tvl
  29
 • Haha
  23
 • Super
  16
 • Cože
  12
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat