jít naiDNES.cz

Za maminkou pro rady! Šafářová povozila s kamarádkou Hlaváčkovou její dceru

Lucie Šafářová už netrpělivě vyhlíží miminko. Zatím si došla pro pár rad ke kamarádce Andree Sestini Hlaváčkové! | foto: Instagram

Jedna už má porod za sebou, ta druhá ho nedočkavě vyhlíží. Lucie Šafářová se opět pochlubila fotografií s kamarádkou a tenisovou kolegyní Andreou Sestini Hlaváčkovou, která před ní má s miminkem několikaměsíční náskok a za níž si bezpochyby opět přišla i pro několik cenných rad. Tentokrát si nejspíše vyzkoušela i povozit kočárek!

Těhotenství jim prostě sluší. Stejně jako před několika týdny, kdy bývalé tenistky Lucie Šafářová a Andrea Sestini Hlaváčková na sociálních sítích zveřejnily společnou fotografii, na které jen září.

Tentokrát ale došlo ke změně! Zatímco partnerce hokejisty Tomáše Plekance od minula „jen“ vyrostlo bříško, Hlaváčková už má vysněnou dcerku na světě. 

A tak spolu roztomilou Isabellku obě „tenisové mámy“, jak si duo úspěšných hráček říká, povozily v kočárku.

Lucie Šafářová už netrpělivě vyhlíží miminko. Zatím si došla pro pár rad ke...

Lucie Šafářová už netrpělivě vyhlíží miminko. Zatím si došla pro pár rad ke kamarádce Andree Sestini Hlaváčkové!

„Jsem šťastná, že jsem mohla tyhle dvě úžasné holky vidět. Bibi spí jako andílek a Andrea je úžasná máma,“ pochvalovala si Šafářová.

Není pochyb o tom, že si za svojí někdejší parťačkou šla kromě dalšího i pro pár cenných rad. Termín jejího porodu se totiž pomalu, ale jistě blíží, šťastné chvíle by se měla dočkat v polovině prosince!

Fotogalerie

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat