Těhotenství jim sluší: Šafářová si poměřila bříško s parťačkou Hlaváčkovou

Koncem června spolu šly posedět do kavárny a živě se spekulovalo o tom, zda náhodou Lucie Šafářová od Andrey Hlaváčkové nevyzvídá rady o těhotenství. To, že čeká s Tomášem Plekancem dítě, totiž do té doby bývalá tenistka nepotvrdila. Po pár týdnech se ale jejich další setkání neslo v úplně jiném duchu. Šafářová s Hlaváčkovou už si poměřovaly rostoucí bříška!

Když se nedávno potkaly u kafíčka, o jiném stavu Lucie Šafářové se jen spekulovalo. Skoro to vypadalo, jako by si k těhotné kamarádce Andree Sestini Hlaváčkové šla pro pár rad. A to byla nejspíše pravda.

Teď se bývalé kolegyně z tenisové branže sešly znovu, a to už jako regulérní nastávající maminky. 

Stalo se tak v pražské restauraci Tiebreak, kde kamarádky přichystaly Hlaváčkové oslavu blížícího se miminka.

Rodit totiž bude už v létě. To Šafářová s partnerem Tomášem Plekancem očekává miminko až kolem Vánoc, takže má ještě čas se na mateřství pořádně připravit.

Lucie Šafářová si poměřila bříško s kamarádkou Andreou Hlaváčkovou. Těhotenství...

Lucie Šafářová si poměřila bříško s kamarádkou Andreou Hlaváčkovou.

Ovšem i ona už se začíná znatelně zakulacovat. A tak na oslavě přišla řada i na měření bříšek, které pochopitelně vyhrála Hlaváčková. 

Je ale znát, že se Šafářová na narození první ratolesti náramně těší. Celá jen zářila a jako správná nastávající maminka si svoje rostoucí břicho hladila!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat