Řádila jako McEnroe! Plíšková raketou napadla rozhodčí, lekla se i soupeřka

Bouchly jí nervy! Karolína Plíšková, v současné době nejlepší česká tenistka, na turnaji v Římě nečekaně vypadla už ve druhém kole. Její soupeřkou byla Maria Sakkariová z Řecka, která byla jasnou outsiderkou. Plíšková padla po téměř dvou a půl hodinách 6:3, 3:6 a 5:7. Zápas „okořenil“ chybný výrok čárové rozhodčí, který Plíškovou vytočil natolik, že po zápase nepodala hlavní rozhodčí ruku a co víc – ještě vzteky roztřískala raketu o stoličku! Kdo by to byl do klidně vypadající Karolíny řekl?

Plíšková zažila v Římě „zápas blbec“. V první sadě se jí nepovedlo proměnit za stavu 5:1 dva setboly. V té druhé se jí sice povedlo srovnat nepříznivý stav z 0:3 na 3:3, ale poté zase pustila do vedení svou soupeřku. Jako by měla snad souzeno tento zápas prohrát.

A když už se Plíšková mohla vrátit do hry na začátku rozhodující sady, tak ji špatným rozhodnutím poškodila čárová rozhodčí. I televizní záběry odhalily, že Plíšková zahrála dobrý míč, sudí ale měla jiný názor. Protesty nezabraly a z vítězství se tak radovala Sakkariová z Řecka, která nepatří ani do první čtyřicítky nejlepších světových tenistek.

Po zápase byla Plíšková hodně vytočená. Při odchodu z kurtu začala zběsile mlátit svou raketou do stoličky, na níž seděla hlavní rozhodčí. A rány to byly tak velké, že stoličku od tohoto incidentu „zdobí“ díra.

Plíšková byla dokonce tak agresivní, že se jí během jejího amoku lekla i její soupeřka. Ta raději od bývalé světové jedničky ucukla, nejspíše aby se jí nic nestalo.

Plíšková raketou rozmlátila žebřík pod rozhodčí.

Plíšková raketou rozmlátila žebřík pod rozhodčí.

Karolína Plíšková, na první pohled klidná a rozvážná sportovkyně, které se podobné prohřešky dosud vyhýbaly, svým excesem dala vzpomenout na legendárního tenisového vzteklouna Johna McEnroea.

via GIPHY

Ten se často vulgárně dohadoval s rozhodčími a ničil své rakety. V několika případech McEnroe slovně napadl i své soupeře. Jindy to zase odnesl reportér, kterému McEnroe po prohraném zápase rozbil jeho vybavení.

Plíšková má ještě co dohánět, pokud se chce nově stát největší tenisovou rebelkou!

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:23 13. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  32
 • Super
  20
 • Haha
  13
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat