Dvě Nikoly v autě smrti si zpívaly písničku raperky Sharloty: Co ona na to?

  •   12:34
  • diskuse

Sharlotinu písničku si zpívaly dvě Nikoly v autě smrti. | foto: Expres

Dvě Nikoly si během své zběsilé jízdy zpívaly písničku kontroverzní hudebnice Sharloty. O pár minut později se jejich auto roztříštilo o protihlukovou stěnu u Obrnic. Jedna z dívek přišla o život. Co si o incidentu myslí Sharlota a dotkl se jí nějak?

Raperku Sharlotu zná mnoho lidí. Do povědomí těch, kteří rapu zrovna neholdují, se však dostala až poté, co si její největší hit „Perníková“ zpívaly dvě Nikoly v jízdě smrti, kterou streamovaly na Facebook. Co si zpěvačka o nešťastném incidentu myslí?Fanoušci i známí mi posílali často nějaké články o nehodě, ale více jsem se tím nezabývala. Doufám, že to bude aspoň fungovat jako odstrašující případ pro ostatní řidiče,“ uvedla kontroverzní hudebnice, která nejde pro jadrný výraz daleko a nemá problém ani s nahotou, pro server Blesk.cz.

Sharlota si obecně s ničím hlavu příliš neláme. Jak sama s oblibou říká, rebelka je již od dětství. A její rodiče ji rádi podporují, ačkoli její texty by se občas styděl zpívat i námořník, a dívka svou image drsné holky ještě přiživuje stále přibývajícím tetováním, které většinou zobrazuje umělce, kteří jí nejvíce inspirují.

Ne každý by se s takovou negativní publicitou vyrovnával tak dobře jako Sharlota. Otázka však je, zda je to vlastně dobře...

Komentáře