Žena toužila po sexu s kamarádkou. Pořídila si umělý penis a udělala něco šíleného

  •   21:40
  • diskuse

Gayle Newlandová se vydávala za muže, aby mohla souložit s kamarádkou. | foto: koláž Expres.cz

Ve Velké Británii se dočkal konečné fáze mimořádně bizarní případ. Šestadvacetiletá Gayle Newlendová se dokázala celé dva roky vydávat za muže, aby mohla souložit s kamarádkou, do které se zamilovala. Nyní ji soud poslal na šest let za mříže.

Gayle Newlandová vymyslela rafinovaný a poměrně krkolomný plán, jak dostat přítelkyni do postele. Na Facebooku si založila falešný profil a vydávala se za Američana Kye Fortunea. S kamarádkou pomocí fiktivních videí a fotografií navázala vztah, kdy ji sváděla v erotických chatech, až konečně mělo dojít k setkání dvojice za účelem žhavého páření.A nyní se dostáváme k největšímu zádrhelu a poněkud nepochopitelnému řešení, se kterým kamarádka nadržené Gayle souhlasila. To když jí bylo oznámeno, že intimní schůzky mohou probíhat pouze se zakrytýma očima černou páskou. Údajně kvůli studu ze znetvoření obličeje po autonehodě. A pravděpodobně nepříliš bystrá žena na úskok přistoupila.

Sexuchtivé Gayle pak již stačilo připnout umělý penis, jenž si za tím účelem pořídila, a opakovaně dva roky kamarádku prznit. Pásku přes oči údajně nosily obě ženy. Gayle měnila hlas a dělala vše, aby nebyla poznána a po každém sexu se údajně vracela do nemocnice. Jenže nakonec stejně vše prasklo, když už i naivní žena pojala podezření a pásku si z očí sundala.

Již v roce 2015 byla nadržená podvodnice odsouzena na drsných osm let, přestože se hájila, že poškozená dívka její pohlaví znala a sama si nebyla jistá svou sexualitou. Na základě odvolání proběhl nový proces a Gayle si tak odpyká „pouhých“ šest let.

Fotogalerie

Komentáře