Naštvaný klient banky poslal na úředníky striptérky a ty to rozjely

  •   9:33
  • diskuse

Nespokojený klient přišel do banky ukázat, jak by se měla chovat k lidem | foto: reprofoto YouTube

Poněkud kuriózním způsobem se rozhodl protestovat klient ve své bance v Moskvě. Muž byl totiž hrubě nespokojen se službami místní pobočky Sberbank, a sice pro údajné nelidské chování bankovních úředníků. O jejich přístupu má zcela jiné představy, a to jim mělo zprostředkovat vystoupení dvou striptérek přímo v pracovní době.

Nespokojený klient dorazil do banky se dvěma svůdnými slečnami a zpočátku byly dokonce oblečené. To se však mělo brzy změnit. „Chováte se ke klientům chladně a bez respektu. Chtěl bych vám ukázat, jak se k nim chovat správně,“ uvedl muž na pobočce a pustil hudbu z mobilního telefonu.V tu chvíli se před zraky přinejmenším překvapených zaměstnanců banky začaly dívky zbavovat svých svršků a nejprve svůdně vlnit kolem muže. Nakonec se obnažené slečny vydaly vstříc kyselým obličejům bankovních úřednic a také s pracovníky v pozadí se podělily o půvaby svého pozadí.

A naštvaný klient kázal dále: „Dostali jste mě na pokraj nervového zhroucení. Takhle byste měli zacházet se zákazníky. Doufám, že si to zapamatujete. Jenže mluvčí moskevské banky to vidí jinak. „Problém klienta byl vyřešený již před incidentem. Banka podala na policii stížnost pro výtržnictví,“ uvedl mluvčí a opět tak možná nevědomě dokázal přístup ruské Sberbanky.

Komentáře