Drsný stream na FB: Teenageři donutili dívku k orálnímu sexu, pak dostala nakládačku

Tři teenageři byli zatčeni pro únos a sexuální násilí. | foto: koláž Expres.cz

Poněkud šokující zábavu si dopřála skupina náctiletých z amerického Mississippi. Dva sedmnáctiletí chlapci Kadari Fabien Booker, Ezzie Johnson a devatenáctiletá dívka Hayleigh Alexis Hudsonová obzvlášť brutálním způsobem nutili k erotickým hrátkám další ženu a vše vysílali živě na Facebooku za přítomnosti dalších. Nakonec došlo i na bitku.

Téměř padesát tisíc zhlédnutí a 1100 sdílení mělo video streamované na sociální síti, než ho provozovatel odstranil pro jeho závadnost.



Týrání započalo v koupelně, kde Johnson stál nad obětí a natáčel orální sex, který dívka musela vykonávat na druhém muži. Klečela na kolenou a ostatní se dívali.

Později se celá skupina přesunula do obýváku. Tam opět nabádali dívku tmavé pleti k orálnímu sexu za peníze, aby se na jejich „vysílání” dívalo co nejvíce lidí. Když odmítala, zeptal se jí jeden z mladíků, zda by chtěla jít domů. Přisvědčila, ale tělnatá běloška Hudsonová to zamítla, dokud neudělá, co po ní chtějí.

V další části videa se obézní potetovaná dívka na plačící a křičící oběť vrhla a tloukla ji pěstmi do hlavy hlava nehlava. Smýkala s ní o zem za vlasy a bránila jí v odchodu, když se pokusila utéct ven z domu. V průběhu vysílání se pod videem objevilo množství nadšených, ale také odsuzujících komentářů.

Nejprve byli zatčeni Hudsonová a Johnson, který vše natáčel, a později také Booker. Šíření takového obsahu je další ukázkou temné stránky sociálních médií. Oba nezletilé chlapce vyšetřuje policie jako dospělé za sexuální napadení a únos. Johnson i Hudsonová smazali své účty na Facebooku, když pochopili, že jim hrozí zatčení.



Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:26 11. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  35
 • Haha
  18
 • Sladký
  10
 • Super
  9
 • Cože
  8
 • Trapas
  8


Komentáře