Laurinová a Kuklová po mnoha letech na jedné fotce: Spojuje je nejen krása, ale i peklo vztahů

Sabina a Míša se skoro vůbec nezměnily. | foto: Archiv, Herminapress.cz

Sabina Laurinová (44) a Michaela Kuklová (48) toho mají společného víc, než jen pohádkového prince. Mají čtyři křížky na krku, jsou pověstnými kráskami a také nelítostně osamocené. Proč obě potkal podobný osud?

Michaela Kuklová a Sabina Laurinová patří bezpochyby k našim nejhezčím herečkám. Ač jsou obě za prahem čtyřicítky neztrácí šmrnc a jiskru v očích.Přesvědčit nás o tom mohly na dni dětí v Troje, kam vyrazily v dobré náladě. Obě se neustále usmívaly, ale přitom stály v pozadí a snažily se svou výraznost skrýt.

Neustále nás při pohledu na ně napadalo, proč vlastně tyto krásné dámy potkal dost podobný osud propletený špatnými vztahy, nevěrami, dluhy a samotou.

Zatímco Michaela Kuklová si prošla peklem za vztahu s Jiřím Pomeje, k Sabiny nejvýraznějším partnerům patří rozhodně Pepa Vojtek, s nímž má dceru Valentýnku.

I když si obě se jmenovanými muži prožily zcela něco jiného, jedno jejich příběhy spojuje - bolest. Pomeje totiž Kuklové zanechal spoustu dluhů, ošklivé vzpomínky na jeho alkoholové období a bolestivý rozvod, který se táhl několik let.

Míša si prožila těžké období s Jiřím Pomeje.

Míša si prožila těžké období s Jiřím Pomeje.

To Pepa Vojtek si pro Sabinu připravil daleko větší klišé - našel si mladší náhradu, tenkrát ještě Libušku Hůlkovou, kterou si vzal a přivedl s ní na svět syna.

Pepa Vojtek a Sabina Laurinová

Pepa Vojtek a Sabina Laurinová

Herečky se po špatné zkušenosti stáhly do sebe a dávaly si na opačné pohlaví větší pozor. Vztahům se však nevyhnuly. Žádný ale nikdy nevydržel delší dobu, a tak nakonec zůstaly samy.

Teď o svých známostech nechtějí vůbec mluvit. Zda jsou zadané nebo osamocené tak nikdo neví.

Dámy, na kterých se rozhodně zub času nepodepsal, jsou tak velkou záhadou českého showbyznysu a nezbývá, než je pouze obdivovat pro vnější krásu. Po všech těch tahanicích a stresech vypadají bravurně.

My si jen říkáme - jaká škoda takových krásných žen!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:41 30. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Cože
  11
 • Tvl
  8
 • Haha
  6
 • Trapas
  6
 • Sladký
  4


Komentáře