Za co mě pan prezident chválí a za co kárá? Mluvčí Ovčáček se rozmluvil

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček má svou práci tuze rád. Již čtyři roky je jeho posláním mluvit za pana prezidenta a také ho chránit. Jsou chvíle, kdy hlava státu Ovčáčka pochválí, někdy ale Zeman svého spolupracovníka i pokárá. Kdy se něco takového stalo naposledy?

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček byl hostem posledního dílu pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, kde se ho ředitel TV Barrandov ptal na netypické dotazy.Populární spolupracovník Miloše Zemana byl ve výborné náladě, a tak prozradil mimo jiné i to, za co ho prezident chválí a naopak za co které věci ho kárá.

Naposledy prezident Zeman Jiřího Ovčáčka údajně pochválil v den, kdy vydal zprávu o demisi vlády Bohuslava Sobotky.

„Mimochodem, tuto zprávu jsem vydával rád. Některé zprávy vám prostě udělají radost a některé ne,“ svěřil se v pořadu Ovčáček.

Ne vždy Ovčáček Zemana potěší.

Ne vždy Ovčáček Zemana potěší.

Jsou ale i chvíle, kdy Miloš Zeman svého mluvčího pokárá. Kdy se něco takového stalo naposledy? 

„Říkám tomu, že mě vycinkal, tak to bylo naposledy, když jsme byli v jednom z krajů. Každé ráno připravuju pro pana prezidenta monitoring médií a já jsem zapomněl vytisknout několik stránek, což je dost nepříjemná záležitost,“ sdělil Zemanův věrný služebník, který dále prozradil, že současná hlava státu je skutečný bojovník.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:19 5. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  13
 • Tvl
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  4
 • Cože
  2


Komentáře