Jsem spodina! Chemický Koptík otáčí, ale jeho výmluvy nikoho neobměkčí

Bývalý přítel Hany Gregorové (65) opět otočil. Nejdříve své lásce skládá zamilované básně, následně na ni chce vytáhnout všechny zbraně a odhaluje pikantnosti ze soukromí, nyní zase prosí o odpuštění. Dokonce se nazývá spodinou showbyznysu!

Ondřej Koptík se zřejmě doslova zbláznil. Poté, co Hanu Gregorovou zahltil sprostými básněmi a odhalil několik soukromých fotek i intimností, žádá o odpuštění. 



„Miluju, žárlím, vyvádím... Jen na tebe pořád myslím, jsi kus mého srdce. Jsi moje královna, co mě vždy lehce odrovná. Jsi můj tajný sen, co si v hlavě nosím ven. Jsi ta nejhezčí květina, na tebe se tak krásně vzpomíná, lásko,“ píše na svou sociální síť a po chvíli pokračuje o něco peprněji.

„Moje oblíbená temná hodina. Nesouhlasí moje rodina! Jsi prý jen českého showbyznysu spodina! Zavřela se nade mnou hladina. Cítím, byla to chyba... Nechtěl jsem tě zranit, já ubohá showbysnysu spodina. Viděl jsem dnes tvoje foto, nezůstalo suché moje oko. Lásko, prosím, odpusť sprosté básně, neviděl jsem to jasně. Teď kaje se českého showbyznysu spodina,“ žadoní o odpuštění velmi zvláštními verši.

Gregorová jeho volání stále nechává bez odpovědi a snaží se jeho zájem ignorovat. Situace je jí ale velmi nepříjemná a děsí se dne, kdy svého bývalého přítele potká. 

Když naposledy hrála v divadle, nechala se k vozu dokonce vyprovodit od svých kolegů. Dva z nich ji potom dovedli až k bytu.

Podle chování Koptíka se ale konce tohoto kolotoče jen tak nedočká. Co od něj ještě herečka může čekat?

Fotogalerie



Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:22 19. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  105
 • Haha
  64
 • Sladký
  21
 • Tvl
  18
 • Super
  15
 • Cože
  13


Komentáře

Expres.cz