Ondřej Koptík vzkazuje Gregorové: Buď se ozveš, nebo vytáhnu horší věci!

Jak daleko může ještě Ondřej Koptík ve svých útocích na Hanku Gregorovou zajít? On sám přiznává, že nejdál, jak to jenom bude možné. Zastavit ho může podle jeho slov jenom sama Gregorová. Prý stačí, když mu zavolá a uprosí ho!

Doslova porno básničky popisující postelové hrátky pětašedesátileté Hanky Gregorové a o 32 let mladšího Ondřeje Koptíka jsou jenom slabým odvarem proti tomu, co na oblíbenou herečku její exmilenec hodlá odtajnit. To vyplývá z úterní schůzky reportéra Expres.cz se samotným Koptíkem, kterou zinscenoval sám zhrzený milovník.Když se mi neozve, vytáhnu na ni mnohem horší věci,“ sdělil našemu reportérovi bez hnutí brvy Koptík a nebál se být konkrétní. Na náš dotaz, zda má i nahrávky sexuálního podtextu, se potutelně usmíval.

Klidně odtajním některé detaily obchodního rázu. Všechny by to určitě zajímalo a hlavně by Hanka měla velké problémy, vyhrožoval na dálku odvážný Koptík, který působil jako Jekyll a Hyde. Dokonce nám hned na první schůzce prozradil, za kolik Gregorová prodala Divadlo Radka Brzobohatého.

Zbavila se ho za osm milionů korun. Už to nechtěla dělat, tak sbalila peníze. Měla si říct víc, protože to mělo větší hodnotu,“ myslí si Koptík.

Ondřej Koptík jde do protiútoku.

Ondřej Koptík jde do protiútoku.

Ten sice neustále tvrdil, že Gregorovou bezmezně miluje, neostýchá se jí ale ublížit a je rád, když vidí, že trpí. „Ona mi ublížila, měla by taky trpět. Vyhodila mě jako psa. Mám hodně informací nejen na ni, ale i na celou její rodinu. Rola je zapšklá tlustá bréca bez chlapa a Ondra faleš sama,“ tvrdí exmilenec Hanky Gregorové.

Ten Gregorové podle svých slov neodpustí způsob, jakým se s ním rozešla. „Moje osobní věci mi poslala po nabušeném kurýrovi. Musela se připravovat dlouho. Udělala to ve chvíli, kdy jsem byl pryč. Určitě to plánovala se svými našeptávači. To jí nikdy neodpustím. Ale kdyby zavolala, hned bych se k ní vrátil, protože žádná se jí nevyrovná,“ protiřečil si Koptík, který už má plán, jak se vrátit do vyšší společnost, kam se díky Gregorové dostal a opravdu se mu tam zalíbilo.

FotogalerieOhodnoťte článek

 • Super
  48
 • Haha
  173
 • Cože
  31
 • Trapas
  425
 • Sladký
  24
 • Tvl
  45


Komentáře