Bojí se Koptíka! Hanu Gregorovou z divadla doprovázeli tři statní kolegové!

Herečka Hana Gregorová (65) prožívá velmi nepříjemné období. Její bývalý partner Ondřej Koptík ji špiní v médiích, skládá pro ni intimní básně a zároveň jí i vyhrožuje. Není se tedy co divit, že se pětašedesátiletá dáma necítí v bezpečí. Z divadla dokonce odchází za doprovodu tří statných mužů a s utrápeným výrazem.

Ve středu večer se našim fotografům podařilo zachytit Hanu Gregorovou při odchodu z divadla. A už na první pohled na herečce bylo vidět, že jí mediální humbuk kolem její osoby není vůbec příjemný. Vdova po Radku Brzobohatém měla nasazené velké černé brýle, na tváři velmi utrápený a zároveň rozhořčený výraz a kolem sebe tři statné kolegy.Ti Gregorovou z divadla doprovázeli jako americkou superstar. Po každém boku jí stál jeden muž a v popředí šel urostlý kolega a moderátor Petr Vágner připravený kdykoli zasáhnout.

Ondřej Koptík totiž v posledních dnech ukázal, že se neštítí opravdu ničeho. Odhaluje ty nejintimnější zážitky z jejich společného života, sdílí fotky z dovolených, a dokonce své bývalé lásce i vyhrožuje. Pokud se mu prý Hana neozve, s veřejným terorem nepřestane a bude jej naopak stupňovat.

Hana má ale naštěstí plnou podporu nejen kolegů a přátel, ale také veřejnosti. Když se totiž objevila na jevišti, návštěvníci představení ji přivítali bouřlivým potleskem.

Pro Gregorovou takové chvíle musí být v této situaci velmi utěšující. Kromě toho, že ji Koptík veřejně ponižuje, ji totiž i stíhá. Řve před jejím domem, za stěrači na autě nechává květiny, a dokonce se na ni měl ptát i v divadle. 

Kolegové proto Hanu doprovodili až před její dům, protože se bála, že tam na ni bude Koptík čekat. Její obavy se sice nakonec nenaplnily, pocit bezpečí ale dlouho mít jistě nebude.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:30 19. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  34
 • Trapas
  17
 • Sladký
  11
 • Super
  10
 • Tvl
  9
 • Cože
  8


Komentáře