V čestlickém aquaparku návštěvníky vyděsily muslimky v hábitu

  •   16:50
  • diskuse

Tenhle snímek znepokojil hodně Čechů. | foto: Facebook.com

Na Facebooku se jako lavina šíří fotografie muslimských žen, které se koupou ve svých tradičních oblecích. Mezi nimi jsou Češi v plavkách, a tak cizinky působí jako zjevení.

Na pikantní situaci upozornil na svém Facebooku uživatel pod přezdívkou Izzy Cloud. Ten je tak nejspíše autorem bizarního snímku, který znázorňuje muslimské ženy v čestlickém aquaparku.„7. 7. 2017 jsem v Aquaparku Čestlice viděl tyto dvě muslimské zrůdičky s parchanty,“ začíná své drsné vyprávění Izzy Cloud.

Ve své výpovědi šel muž ještě dál a snažil se lidem vysvětlit, proč je podle něj chyba, že zaměstnanci aquaparku dovolí muslimkám koupat se v jejich tradičním úboru.

„Je to nechutné, protože nevíte, jestli nejsou pos*ané, nehledě na další infekce, které vznikají při nedodržování základní hygieny. Nebo jestli se neodpálí,“ pálí ostrými muž na svém Facebooku.

Tenhle snímek znepokojil hodně Čechů.

Tenhle snímek znepokojil hodně Čechů.

Jeho fotografie oslovila mnoho Čechů na Facebooku. Jim stejně jako Izzymu Cloudovi vadí to, že muslimky mají nejspíše jiná pravidla než místní občané.

Takhle to vidí Aquapalace.

Takhle to vidí Aquapalace.

„Údajně se do bazénu nesmí ve volných plavkách nebo v kraťasech, ale v teroristickém hábitu jo,“ napsal lidem muž, který už si stěžoval i přímo čestlickému aquaparku. Jak se populární Aquapalace Praha k situaci postaví, těžko odhadovat.

Fotogalerie

Komentáře