Tchyně Štiková požádala o rozvod! Máma si chce ještě užívat, říká Ornella

Na akci rodinu doprovodil i Michal Štika. | foto: Profimedia.cz

Tak tohle zřejmě nikdo nečekal! Monika Štiková se po pětadvaceti letech rozhodla pro rozvod. Důvodem má být dlouhodobý nezájem ze strany manžela Michala, kvůli kterému si přišla v posledních měsících osamocená a nechtěná. Celá věc nejvíce mrzí Ornellu Koktovou, která doufá, že rodiče zůstanou alespoň přáteli.

Manželství Moniky a Michala Štikových je u konce. Ačkoli každý sázel spíše na to, že se rozejde spíše Ornella s Josefem Koktou, nakonec se na rozchodu po pětadvaceti letech dohodli její rodiče.Situace mezi nimi byla prý dlouhodobě špatná a vůbec jim to neklapalo. „Myslím, že mamka s příchodem Quentina omládla. Začala chodit do společnosti a zjistila, že si chce ten život ještě užít. No a táta je flegmatik, pohodář, co moc nic neřeší, takže namísto aby si užívali spolu, se odcizili,“ uvedla pro Expres.cz Koktová s tím, že ji situace velmi mrzí.

„Tak jasně, že je mi to hrozně líto. Rodiče spolu byli strašně dlouho, měli hezké manželství... Bude to asi na začátku divný, na druhou stranu jsem ráda, že to ukončili v klidu a nedoprovázelo to žádné drama. Snad zůstanou přáteli,“ řekla dále Ornella, která doufá, že podobná krize nepotká jednou její manželství.

„V naší rodině se nikdy nikdo nerozváděl. Rodiče jsou první a doufám, že i poslední,“ dodala.

Sama Monika Štiková k celé věci řekla, že stačilo málo k tomu, aby manželství zůstalo šťastné. „Jako každá žena potřebuji pozornost, aby mě manžel vyvedl na večeři nebo mě něčím potěšil. To se u nás už dlouho nedělo,“ uvedla pro Blesk.cz a dodala, že manžel se ani nesnažil o záchranu vztahu. „Michalovi (manželovi, pozn. redakce) je to jedno a ani se o mě nesnaží bojovat,“ uzavřela.

Fotogalerie

Komentáře