Neměli žádné společné téma! Kamarád promluvil o rozchodu Vondráčkové a Plekance

Manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je v troskách. O konci vztahu informoval sám hokejista prostřednictvím svého facebookového profilu. Napovrch působili jako ideální pár, ale za zdmi kanadského domu probíhala manželské krizi. Co je příčinou rozpadu jejich manželství? Expresu detaily prozradil zpěvaččin kamarád!

Když Tomáš Plekanec otevřel Pandořinu skříňku a oznámil konec svého manželství s matkou svých dvou synů Lucií Vondráčkovou, Expresu se ozval jeden z jejích kamarádů. Podle něj jejich manželství nebylo nikdy idylické. Hlavním důvodem byla jejich rozlišnost.

„Vím, že doma v Kanadě spolu moc nemluvili. Kdyby neměli děti, asi by si jenom ráno řekli ahoj a večer dobrou. Neměli žádné společné téma,“ prozradil nám zpěvaččin kamarád, kterému si měla sama Vondráčková postěžovat.

Dalším důvodem byla její přílišná emancipovanost. „Nejdřív mu to imponovalo, ale posléze si víc a víc začal uvědomovat, že by si po svém boku přál klasickou hokejovou manželku. Možná mu její kariéru dávali kluci v kabině sežrat,“ říká náš zdroj s odkazem na to, že sezona v NHL je velmi náročná a partnerky ostatních hokejistů se plně věnují kariérám svých mužů, zatímco Lucka pravidelně létala do Česka, kde koncertovala, natáčela videoklipy, alba a přebírala různá ocenění.

Manželská krize se nejspíš dovršila ve chvíli, kdy Lucka získala roli v kanadské komedii The Perfect Kiss.

Zatímco Plekancovo vyjádření je nicneříkající standardní zpráva, v níž prosí o klid pro sebe a svou rodinu, Lucčin noční vzkaz fanouškům je víc emotivní a odhalující. Na svůj instagramový účet totiž napsala citát plný bolesti, ze kterého jde vyčíst pachuť nevěry. Vyměnil Plekanec matku svých dvou synů Matyáše a Adama za poslušnou hokejovou lidušku? O tom můžeme jenom spekulovat. V posledních měsících se ale jejich jména ve spojitosti s častými nevěrami skloňovala velmi často. A Lucka na nevěru svými slovy nepřímo naráží. Co řekla Expresu? Její exkluzivní vyjádření již brzy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 6. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  139
 • Cože
  47
 • Tvl
  40
 • Super
  29
 • Haha
  27
 • Sladký
  17
Komentáře