Lhostejná k jeho nemoci? Kuklová smrtelně nemocnému Pomejemu neodpustila

I přes smrtelnou nemoc nedokáže Michaela Kuklová (49) podle Blesku bývalému muži Jiřímu Pomejemu (53) zapomenout staré rány. Zatímco on v Ústřední vojenské nemocnici bojuje o život, ona nad jeho cestou za uzdravením kroutí hlavou. Jirkovu nemoc prý nijak zvlášť neprožívá.

Bývalý filmový producent Jiří Pomeje bojuje již několikátým dnem v Ústřední vojenské nemocnici se zápalem plic. To však není nic proti rakovině hrtanu, které se ani po sérii ozařování stále nezbavil. Jeho vyhlídky totiž nejsou vůbec růžové. Pokud Pomeje nepodstoupí operaci, při níž mu dají slavíka, zemře. I přes tuto smutnou dobu ale umělec nemá podporu v jedné ze svých největších lásek života. Michaela Kuklová se deníku Blesk svěřila s tím, že stav bývalého partnera s ní nic moc nedělá. „Že bych tu jeho nemoc nějak zvlášť prožívala, tak to opravdu ne. A Jirka moc dobře ví proč,“ uvedla Kuklová, která byla jeho ženou dlouhých 13 let.

Zároveň přiznává, že kašel u Jirky není nic neobvyklého. Trpěl jím už během vztahu s ní. „Jirka trpěl extrémním kašlem celou dobu, co jsem ho znala. Měl obrovskou dýchavičnost, vůbec se mi to už tehdy nelíbilo,“ prozradila Blesku, že už tenkrát nešlo o běžnou nemoc.

Herečka také nechápe producentovu hladovku, kterou se snažil rakovinu porazit bez jakékoli další léčby nebo operace. „Tak určitě si myslím, že zešílel, když si večer před jejím zahájením dal kachnu s knedlíkem, zelím a pivo. To potom ty šťávičky musely být pro tělo doslova šok. Na takovouhle hladovku se musí tělo pořádně připravit,“ uzavřela pro Blesk velmi kriticky Michaela.

Michaela Kuklová popírá svá slova.

Michaela Kuklová popírá svá slova.


Později však na své sociální síti uvedla, že nic podobného neřekla.

Míša Kuklová a její exmanžel Jiří Pomeje.

Míša Kuklová a její exmanžel Jiří Pomeje.

Za to, že by ke svému bývalému partnerovi byla tak lhostejná, zřejmě může bouřlivá minulost jejich vztahu. Pomeje se totiž v roce 2002 pořádně zadlužil kvůli snímku Andělská tvář, v němž spolu hráli. Problémy tenkrát utápěl v alkoholu, čímž Míše údajně velmi ubližoval. Chodil domů podle jejích slov namol a vybíjel si na ní vlastní nespokojenost.

„Dělal výtržnosti, pil, zadlužoval se, proto jsem se od něj odstěhovala, ale na rozvod jsem dlouho nepomýšlela,“ řekla tenkrát herečka, která dokonce nejednou kvůli těžké životní situaci pomýšlela na sebevraždu.

A právě to jí zřejmě nedovolí bývalého manžela litovat.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz