Zpěvák Mareš je dražší než Chinaski nebo Kabáti. Lístky jdou ale na dračku!

Leoš Mareš rozhodně zná svou cenu. Příklad by si z něj mohli vzít i přední čeští zpěváci. Oblíbený moderátor totiž nejenže bude mít dva dny po sobě koncert v O2 aréně, ale co se ceny týče, lístky na něj jsou mezi českými interprety ty nejdražší. Krok s ním drží jenom Lucie Bílá. I ta ale v mnoha ohledech pokulhává!

Jedinečná show, která neměla nikdy spatřit světlo světa. Tak Leoš Mareš popisuje své dva nadcházející koncerty, kde zazní známé skladby, vystoupí hvězdní hosté, živá kapela a chybět nebudou ani jeho zaprášené kožichy.A Mareš a jeho tým by se měli sakra snažit. Lístky na jeho koncert v aréně jsou totiž pekelně drahé. Takovou drzost chtít po svých fanoušcích takovou sumu neměli ani Chinaski, Kabáti či Lucie Bílá. Helena Vondráčková působí vedle Mareše dokonce jako teta z levného kraje.

Ale ať jsme konkrétní. Zatímco vstupenky na koncert Leoše Mareše se pohybují od 990 do 1990 korun, na Chinaski stály nejdražší vstupenky 890 korun. Nejlevnější zase jenom za 490 korun.

Kabáti byli na své fanoušky mnohem mírnější. Přestože nejdražší vstupenka byla k mání za 1490 korun, nejlevnější za pouhých 390.

Své fanoušky nechce ožebračit rozhodně ani Helena Vondráčková, která bude mít koncert v O2 aréně v lednu příštího roku. A jelikož jde o koncert k jejím 70. narozeninám, očekává se velká účast. Přesto jsou ceny vstupenek v rozmezí od 490 do 890 korun.

Co se horní hranice týče, Marešovi konkuruje snad jenom Lucie Bílá, která také chtěla za jednu vstupenku 1990 korun. Na rozdíl od moderátora ale nejlevnější prodávala o pět set korun levněji než Mareš.

Jen pro porovnání, vstupenky na legendárního Rogera Waterse z Pink Floydů, který ve stejné aréně vystoupí jenom několik dní po Marešovi, stojí od 1590 do 2590 korun. Tam ale není o kvalitě pochyb.

Zajímavé je, že Leoš Mareš i přes podle nás tuto nastřelenou cenu nemá problém s prodejem lístků. První koncert v aréně vyprodal za několik málo hodin, záhy musel přidat další den a v pondělí ráno dokonce oznámil, že otevřel i horní patro arény, které původně chtěl nechat zavřené.

Leoše Mareš je prostě fenomén a jeho fanouškům je jedno, že neumí zpívat. Hlavně, že je na pódiu a má na sobě kožich. To pak kvalita jde stranou. O tu se ale s největší pravděpodobností postarají jeho hvězdní hosté. Vždyť v Karlíně s ním na jednom pódiu stál i sám Karel Gott.

Fotogalerie

Komentáře