Mareš tvrdí, že vyprodal O2 arénu, ale má to jeden háček. Jaká je pravda?

Leoš Mareš vyprodal O2 arénu, tato informace včera večer překvapila skoro všechny. Vše je ale jinak. Ačkoliv oblíbený moderátor hlásí vyprodáno, hala rozhodně nebude zaplněna do posledního místa. Mareš totiž otevřel jenom první patro!

Jak jsme již včera informovali, ačkoliv Leoš Mareš tvrdil, že jeho koncert ve Fóru Karlín bude JEDINÝM v jeho životě, nejenže byly nakonec dva, nyní se rozhodl vyprodat O2 arénu. A to se mu, jak se zdá, povedlo. Při bližším zkoumání je ale zřejmé, že jde jenom o mediální bublinu.Koncert se sice 24. dubna 2018 uskuteční, hala ale nebude rozhodně po strop narvaná.

Ze stránek prodejce vstupenek je totiž zřejmé, že se prodávala místa jenom do sektoru v prvním patře haly. A lístky rozhodně nebyly nejlevnější. Nejhorší místa byla k dostání za 1290 korun a nejlepší za téměř dva tisíce.

Nejde ale o náhodu, že se Leoš Mareš rozhodl prodávat lístky jenom do určité části haly. Nejenže bylo dopředu zřejmé, že se po vstupenkách zapráší, ale Mareš měl jistotu, že bude moct v budoucnu tvrdit něco, co nemohou říct ani ti nejlepší zpěváci Česka.

Již dneska je totiž zřejmé, že ani jeho koncert v O2 aréně nebude jediný. Prozradil to sám Mareš. „Druhý koncert bude. Hned další den, 25. 4. Prodej začíná ve středu. Děkuju všem. Cítím obrovskou vděčnost a závazek, aby se vám show líbila,“ svěřil se znepokojeným fanouškům bez lístků moderátor, jemuž se tak brzy povede opravdu husarský kousek.

Dala jsem za tebe dvacet tisíc, ty hamoune!

Jenže se svou novou informací na Instagramu, přes nějž Mareš komunikuje s lidmi, narazil. Jedna z dívek, která si za nemalé peníze koupila lístky na jeho původně jediný koncert ve Fóru Karlín, se pořádně rozčílila a cítí se oklamána.

Jedna z těch, co byla na koncertě v Karlíně, který Mareš avizoval jako jediný v životě, s jeho rozhodnutím spokojená není.

Jedna z těch, co byla na koncertě v Karlíně, který Mareš avizoval jako jediný v životě, s jeho rozhodnutím spokojená není.

Požádali jsme Leoše o vyjádření k této situaci, kdy se ti lidé, kteří si zakoupili drahé lístky na jeho exkluzivní vystoupení, mohou cítit podvedeni, a Leoš nám odepsal to stejné, co odpověděl nespokojené fanynce.

„Měl to být jediný koncert v životě, já jsem to tak tehdy opravdu cítil a asi by to tak bylo správné. Někdo chytrý řekl: Jen hlupák nemění svoje názory (prezident Zeman, pozn. red.). Já jsem v Karlíně prožil něco, o čem jsem ani nesnil, a přiznávám, podlehl jsem pokušení to prožít znovu. Miluju to. Byl jsem na tom pódiu šťastný, a když přišla nabídka na O2 arénu, nedokázal jsem odolat. Snad to vyjde a všichni si to užijeme. Omlouvám se, ale snad dorazí ti, kteří to do Karlína nestihli a pak jim to bylo líto,“ obhajuje své rozhodnutí Leoš.

Ačkoliv Mareš není zpěvák a sám o sobě tvrdí, že jenom recituje, v roce 2001 se stal Objevem a Skokanem roku v anketě Český slavík, a pokud půjde vše, jak má v plánu, za několik dní bude moct tvrdit, že dva dny po sobě se mu povedlo prodat všechny lístky do největší haly. A to už mu nikdo nevezme.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 15. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  113
 • Haha
  32
 • Tvl
  14
 • Super
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  5


Komentáře