Štáfek „Lavi“ nastoupil k zápasu za Vyšehrad: Na nudný zápas přitáhl davy!

  •   13:01
  • diskuse

Lavický jako český Eminem? | foto: Youtube.com

Slavný seriálový fotbalista Julius „Lavi“ Lavický, kterého ztvárnil herec Jakub Štáfek, nastoupil v sobotu dopoledne za Vyšehrad, aby se zúčastnil zápasu ve třetí lize proti klubu Loko Vltavín. Zcela očividně však hvězda není ve formě – zatím sedí na střídačce!

Již od sobotního rána se na Vyšehradě začaly shlukovat davy lidí. Obyčejně na utkání tohoto typu nepřijde ani noha, ale Lavi, který za Vyšehrad nastoupí s číslem 10, je lákadlem, který vyžene z postele nejednoho víkendového povaleče. Zatím však stále čekají, jejich oblíbenec sedí na střídačce!Ještě před pár dny se však trenér klubu těšil, jak fotbalová jednička zaválí. „Lavi bude v sobotu připravený. Je to náš nejdražší hráč a musí konečně prodat, co v něm je,“ uvedl pro Blesk Jaroslav Klíma, trenér Vyšehradu. Jak ale dodal, v klíčový moment se Lavi na hřiště určitě dostane!

Naplánována je kromě zápasu také Laviho autogramiáda a tombola, kde jednou z hlavních cen je Laviho dres, skalní fanoušci si tak jistě přijdou na své. Teď ještě vydržet, až se fotbalová megastar konečně dotkne míče a předvede svůj obrovský talent!

Fotogalerie

Komentáře